آیا نوتلا نام بعدی آندروید است ؟!

ماه گذشته، گوگل برای نام‌گذاری اندروید جدیدش که در حال حاضر موقتا اندروید N نامیده می‌شود از کاربران نظرسنجی کرد. این نظرسنجی پنجشنبه ۲۰ خرداد پایان یافت و حال کاربران منتظرند تا گوگل بالاخره دست به انتخاب بزند.

یک دسر هندی که «Neyyappam» نامیده می‌شود در کنار «Nougat» و «Nutella» در صدر لیست انتخابی کاربران قرار گرفتند. با این حال شواهدی وجود دارد که احتمال به کارگیری نام نوتلا برای اندروید جدید بیشتر از نام های دیگر است. بررسی توییت های یکی از معاونین ارشد اندروید هم تا حد بسیار زیادی این فرضیه را تایید میکند.

http://www.digibyte.ir/wp-content/uploads/2016/06/android-nutella.jpg

هیروشی لاکهایمر در چند توییت به شکل غیر مستقیم به این نام اشاره کرده. او در یکی از توییت های‌اش لیستی از دسرها منتشر کرده که این نامبه شکل ویژه ای در میان شان برجسته است. در یکی دیگر از توییت هایاش ادعا کرده در حال گوگل‌ کردن کلمه نوتلا بوده و در جایی دیگر میگوید برای تلفظ Nougat باید در دیکشنری جستجو کند اما برای تلفظ این کلمه چنین نیازی نیست. به هر حال اگر این اشاره های لاکهایمر شوخی و سرکار گذاشتن کاربران اندروید نباشد و آنها را جدی بگیریم میشود حدس زد احتمال اینکه نام اندروید آینده نوتلا باشد بیشتر از پیش شده است.

منبع: PhoneArena

تاریخ انتشار خبر : ۲۹ خرداد ۱۳۹۵

Facebookgoogle_plustwitter
اشتراک در خبرنامه دیجی بایت

در خبرنامه دیجی بایت عضو شوید و از تازه ترين اخبار با خبر شويد

۰۵۱-۳۸۵۲۲۷۰۰