آیفون ۶s در مرحله تولید قرار دارد !

بر اساس اطلاعات منتشر شده، به‌نظر می‌رسد که شرکت اپل کار ساخت بخش Force Touch گوشی آیفون ۶s را شروع کرده است. این شرکت در حال تولید انبوه این قسمت سخت‌افزاری از آیفون جدید است. با توجه به اطلاعات منتشر شده در چند ماه گذشته، شرکت اپل قصد دارد قابلیت Force Touch را در آیفون ۶s و آیفون ۶s پلاس قرار دهد. لازم به‌ذکر است که این ویژگی اولین‌بار در ساعت اپل قرار گرفته بود.
در چند ماه گذشته شایعات بسیار زیادی درباره قرار گرفتن قابلیت Force Touch در گوشی‌های آیفون جدید منتشر شده است. این قابلیت‌ می‌تواند با توجه به میزان فشار کاربر روی دکمه خانه یا صفحه‌نمایش، کارهای مختلفی انجام دهد. این تکنولوژی که براساس سنسور فشار سنج ساخته شده، قابلیت‌های جدیدی را به آیفون اضافه خواهد کرد.
 
 
بر اساس اطلاعات منتشر شده شرکت اپل سفارش ساخت Force Touch را به شرکت TPK واگذار کرده که و این شرکت هم از تیر ماه امسال در حال ساخت آن بوده است. البته TPK این خبر را تایید نکرده، اما باید به این موضوع توجه داشته باشید که اپل تنها شرکتی است که از این تکنولوژی استفاده می‌کند و به‌نظر نمی‌رسد که TPK این تکنولوژی را برای شرکت دیگری تولید کند.
http://www.digibyte.ir/wp-content/uploads/2015/04/Mobile-Phone-Apple-iPhone-6-16GB-Digibyte.jpg
بخش دیگری از شایعات منتشر شده به این موضوع اشاره می‌کنند که اپل قصد دارد بین ۳۶ تا ۴۰ میلیون آیفون ۶s و ۶s پلاس برای عرضه در شهریور ماه تولید کند که این آمار تا آخر سال ۲۰۱۵ به ۵۰ میلیون دستگاه افزایش پیدا می‌کند.
شایعات به این موضوع اشاره می‌کنند که آیفون ۶s از نظر ظاهری شباهت زیادی به آیفون ۶ دارد؛ اما احتمال دارد که پردازنده A9، دو گیگابایت رم و یک دوربین ۱۲ مگاپیکسلی برای آن در نظر گرفته شده باشد. همچنین یک دوربین جلوی ۵ مگاپیکسلی هم روی این گوشی قرار گرفته است. این احتمال وجود دارد که اپل در شهریور ماه امسال دو مدل جدید از آیفون را معرفی کند. البته کارشناسان از هم اکنون نظرات خودشان را درباره آیفون جدید منتشر کرده‌اند.

تاریخ انتشار خبر : ۱۰ مرداد ۱۳۹۴

Facebookgoogle_plustwitter
اشتراک در خبرنامه دیجی بایت

در خبرنامه دیجی بایت عضو شوید و از تازه ترين اخبار با خبر شويد

۰۵۱-۳۸۵۲۲۷۰۰