انتصاب Martha Nelson بعنوان سرپرست تمامی رسانه های کمپانی یاهو

بر اساس گزارشات منتشر شده در طی هفته گذشته، Martha Nelson به طور رسمی سرپرست تمامی رسانه های مرتبط به یاهو شد.

Martha Nelson یکی از سرشناس ترین ویراستارهای شرکت Time بوده است، در ماه اگوست به عنوان یک ویراستار در این کمپانی عظیم به استخدام در آمد. حال وی به طور مستقیم برای مدیر عامل کمپانی یاهو یعنی Marissa Mayer کار می کند.

این تغییرات بعد از اینکه Kathy Savitt در ماه سپتامبر از پست خود به عنوان سرپرست رسانه استعفاء داد، ایجاد شد. Kathy Savitt در حال حاضر برای کمپانی مطرح STX Entertainment مشغول به کار می باشد. Kathy Savitt در ابتدا Martha Nelson را به استخدام در آورد و Nelson برای وی کار می کرد.

Martha Nelson در حوزه مجله ها نیز شغل های زیادی داشته است. وی در روزهای اوج خود سردبیر و پایه گذار مجله InStyle و هم چنین مدیریت مجله People را نیز بر عهده داشته است. او اولین زنی بوده است که به عنوان سردبیر شرکت Time در سال ۲۰۱۳ خوانده شد. اما بعد از یک سال بعد از تغییراتی که مدیرعامل این شرکت Joe Ripp ایجاد نمود، Martha Nelson از کار خود استعفاء داد.

http://www.digibyte.ir/wp-content/uploads/2015/10/MarthaNelson_Headshot-e14395670199331.jpg

او در شغل و سمت جدید خود، با مشکلات جدیدی نیز بایستی دست و پنجه نرم کند. از آنجایی که این کمپانی از لحاظ ایجاد محتوا در بین بسیاری از رقبا کم کم در حال محو شدن می باشد و هم چنین با در نظر گرفتن برنامه های تلویزیونی بسیار متنوع امروزی و دنیای مجله های دیجیتالی و غیره، کار Martha Nelson پیش از پیش سخت تر می شود.

او بایستی به برخی از مشکلات اخیر یاهو که شامل aچندی از پروژه های شکست خورده این کمپانی می باشد، سر و سامانی دهد. از قبیل این پروژه ها می توان به پروژه شکست خورده Community یاهو و چندی از برنامه های مشابه دیگر اشاره نمود.

بر اساس آخرین گزارشات، رئیس امور مالی کمپانی یاهو Ken Goldman از ضرری معادل ارزش ۴۲ میلیون دلار در خصوص این پروژه های شکست خورده خبر می دهد.

با انتصاب Nelson به این سمت، انتظار می رود وی در صدد حل چندی از این مشکلات برآید و بتواند با نوآوری و اصلاح چندی از سرویس ها و پروژه های در حال انجام این کمپانی، باری از مشکلات این کمپانی عظیم را کم کند.

منبع: recode

تاریخ انتشار خبر : ۴ آبان ۱۳۹۴

Facebookgoogle_plustwitter
اشتراک در خبرنامه دیجی بایت

در خبرنامه دیجی بایت عضو شوید و از تازه ترين اخبار با خبر شويد

۰۵۱-۳۸۵۲۲۷۰۰