اولین بیلد پیش نمایش آپدیت Redstone ویندوز ۱۰ منتشر شد

مایکروسافت اولین بیلد پیش نمایش از برنچ RS1 را که قرار است دومین بروزرسانی بزرگ ویندوز ۱۰ با کد Redstone تحت آن عرضه شود، برای کاربران عضو حلقه سریع از برنامه ویندوز اینسایدر منتشر کرد.

 http://www.digibyte.ir/wp-content/uploads/2015/12/Win10.jpg

به عنوان اولین بیلد پیش نمایش Redstone، هیچ یک از قابلیت‌های جدیدی که قرار است در بیلد نهایی عرضه شود، در این بیلد وجود ندارد، برای نمونه خبری از قابلیت‌های جدید Cortana، تعامل عمیق‌تر Office 365 و بروزرسانی Windows 10 Action Center نیست. بیلد ۱۱۰۸۲ نیز همانند دیگر بیلدهای پیشین ویندوز ۱۰، بر اساس بازخورد‌های کاربران و به ویژه بازخوردهای پس از ارائه اولین بروزرسانی اساسی ویندوز ۱۰ با کد THR1 بهبود می‌یابد. به گفته آقای گابریل آئول، سرپرست برنامه ویندوز اینسایدر، این کمپانی مشغول کار بر روی ساخت یک هسته مشترک (OneCore) برای کلیه نسخه ویندوز ۱۰ است، با این کار توسعه برنامه برای کلیه پتلفرم‌های مایکروسافت بسیار ساده‌تر خواهد شد. در بیلد ۱۱۰۸۲ مشکلاتی وجود دارد و به همین دلیل مایکروسافت آن را تنها در اختیار کاربران عضو حلقه سریع قرار داده است.

در حال حاضر بسته‌های زبان بر روی این بیلد قابل نصب نیستند. کادر پیشرفت عملیات کار با فایل نظیر کپی و جابجایی نیز نمایش داده نمی‌شود. برخی از تنظمیات پیش فرض مربوط به برنامه نیز محدود شده و امکان تغییر پخش کننده پیش فرض موزیک و ویدئو وجود ندارد. به گفته آقای آئول، از این پس کاربران عضو حلقه سریع از برنامه ویندوز اینسایدر باید خود را برای دریافت بروزرسانی‌های بیشتر و سریع‌تر آماده کنند. از ماه ژانویه، مایکروسافت بیلد‌های بیشتری را در بازه‌های زمانی کوتاه تری در اختیار کاربران قرار خواهد داد. مایکروسافت تصمیم گرفته تا‌‌ همان بیلدهایی که در داخل سازمان و در مراحل ابتدایی بررسی می‌شوند را در اختیار حلقه سریع از کاربران برنامه ویندوز اینسایدر قرار دهد، از این رو اگر مایل به دریافت این بروزرسانی‌ها نیستید، پیشنهاد می‌شود به حلقه کند سویچ کنید.

تاریخ انتشار خبر : ۲ دی ۱۳۹۴

Facebookgoogle_plustwitter
اشتراک در خبرنامه دیجی بایت

در خبرنامه دیجی بایت عضو شوید و از تازه ترين اخبار با خبر شويد

۰۵۱-۳۸۵۲۲۷۰۰