اچ تی سی چهار گوشی هوشمند جدید از سری دیزایر معرفی کرد

اچ‌تی‌سی ساعاتی پیش چهار گوشی هوشمند با نام‌های دیزایر ۵۲۰، دیزایر ۵۲۶، دیزایر ۶۲۶، دیزایر ۶۲۶s معرفی کرد که هر چهار محصول معرفی شده قابلیت اتصال به شبکه‌های LTE را داشته و از وجود تراشه‌ی اسنپدراگون بهره می‌برند.

http://www.digibyte.ir/wp-content/uploads/2015/07/htc-desire.jpg

مشخصات فنی دیزایر ۵۲۰ شامل صفحه‌ی نمایش ۴٫۵ اینچی با رزولوشن ۸۵۴ در ۴۸۰ پیکسل، یک گیگابایت حافظه‌ی رم، ۸ گیگابایت حافظه‌ی داخلی و دوربین ۸ مگاپیکسلی با قابلیت ثبت ویدیوها ۷۲۰p است. دوربین سلفی نیز رزولوشنی ۲ مگاپیکسلی داشته و قادر است با رزولوشن ۷۲۰p فیلمبرداری کند.

http://www.digibyte.ir/wp-content/uploads/2015/07/Desire-520.jpg

دیزایر ۵۲۶ در مقایسه با دیزایر ۵۲۰ دارای مشخصات فنی قوی‌تری است که از جمله‌ی آن می‌توان به صفحه‌ی نمایش ۴٫۷ اینچی با رزولوشن ۹۶۰ در ۵۴۰ پیکسل، ۱.۵ گیگابایت حافظه‌ی رم و ۸ گیگابایت حافظه‌ی داخلی اشاره کرد. از نظر مشخصات مربوط به دوربین، دیزایر ۵۲۶ دقیقا مشابه دیزایر ۵۲۰ است.

سومین گوشی هوشمند جدید از خانواده‌ی دیزایر، ۶۲۶s است که از وجود صفحه‌ی نمایش ۵ اینچی با رزولونش ۱۲۸۰ در ۷۲۰ پیکسل، یک گیگابایت حافظه‌ی رم و ۸ گیگابایت حافظه‌ی داخلی بهره می‌برد. این گوشی هوشمند جز در دوربین سلفی ۵ مگاپیکسلی با قابلیت ثبت ویدیوهای ۷۲۰p در سایر مشخصات تفاوت چندانی با دیزایر ۵۲۰ ندارد.

http://www.digibyte.ir/wp-content/uploads/2015/07/Desire-620.jpg

دیزایر ۶۲۶ نیز جز در مورد حافظه‌ی رم ۱.۵ گیگابایتی از نظر سایر مشخصات فنی مشابه دیزایر ۶۲۶ است. اچ‌تی‌سی این گوشی‌هوشمند را در طیف گسترده‌‌ای از رنگ‌ها توسط اپراتورهای مختلف مخابراتی در اختیار کاربران قرار خواهد داد.

Facebookgoogle_plustwitter
اشتراک در خبرنامه دیجی بایت

در خبرنامه دیجی بایت عضو شوید و از تازه ترين اخبار با خبر شويد

۰۵۱-۳۸۵۲۲۷۰۰