ایسوس در MWC از تبلت ZenPad M برای کاربران تجاری و حرفه ای رونمایی خواهد کرد

ASUS ZenPad M یکی از جدیدترین تبلت‌ هایی است که در کنگره جهانی موبایل ۲۰۱۶ تا چند روز دیگر معرفی می‌شود. به تازگی تیزر تبلیغاتی این تبلت توسط ایسوس منتشر شده که در آن به کاربردهای تجاری و حرفه‌ ای این تبلت اشاره شده است. این تبلت بیشتر مناسب کاربران حرفه‌ ای و افرادی است که امکانات بیشتری از تبلت خود انتظار دارند.

شرکت ایسوس به تازگی ویدئویی تبلیغاتی از محصول جدید خود با نام تبلت ایسوس زن پد ام منتشر کرده است که در آن به قابلیت‌های خاص و حرفه‌ای این محصول اشاره می‌کند. این تبلت را می‌توان در دسته تبلت‌ های تجاری و حرفه‌ای قرار داد. تبلت‌های تجاری به گونه‌ای هستند که مقاومت بیشتر، امنیت بیشتر و حتی امکانات نرم‌افزاری خاصی برای کاربران حرفه‌ای دارند.

http://www.digibyte.ir/wp-content/uploads/2016/02/ASUS-Zenpad-M.jpg

تا چند روز دیگر در MWC ۲۰۱۶، ایسوس ZenPad M به طور رسمی معرفی خواهد شد.تنها مواردی که از آن میدانیم، معرفی دو نسخه از این تبلت در اندازه‌های ۷ و ۱۰ اینچی میباشد. یکی از قابلیت‌ هایی که ایسوس در این تبلت‌ ها به آن اشاره دارد، قابلیت ADAM است که مخفف عبارت ASUS Device Admin for Mobile به معنای سیستم مدیریتی ایسوس برای دستگاه‌ ها است. با استفاده از امکانات این سرویس ، کاربران مدیریت بیشتری بر روی دستگاه خود خواهند داشت. به طور مثال قابلیت کنترل از راه دور تبلت یا نصب برنامه‌ ها از منابع دیگر مانند کامپیوتر شخصی، برخی از امکاناتی هستند که سرویس ADAM در اختیار کاربران قرار می‌دهد. در واقع ایسوس در نسخه جدید این سرویس مجموعه‌ ای از ابزارهای حرفه‌ای کنترلی مناسب برای مدیران IT را در کنار یکدیگر گنجانده است که از طریق وب نیز قابل دسترسی خواهد بود.

منبع : ubergizmo

تاریخ انتشار خبر : ۱ اسفند ۱۳۹۴

Facebookgoogle_plustwitter
اشتراک در خبرنامه دیجی بایت

در خبرنامه دیجی بایت عضو شوید و از تازه ترين اخبار با خبر شويد

۰۵۱-۳۸۵۲۲۷۰۰