بازگشت به عقب اپل ، آیفون ۴ اینچی در راه است

اپل به تازگی در کنفرانس خبری خود از دو سری جدید از نسل آیفون۶ با عنوان های ۶ اس و ۶اس پلاس رونمایی کرده است که تغییراتی فنی نسبت به سری قبل  داشته اند.   

http://www.digibyte.ir/wp-content/uploads/2015/09/Apple-iPhone-6s.jpg

اخبار و شایعات از سری جدید آیفون برای سال ۲۰۱۶ حاکی از این است که این دستگاه های بزرگ با سری جدید از نسل های کوچکتر خود جایگزین می شوند.  این مطلبی است که با شور و حرارتی خاص در فروم ها و سایت های خبری هوادار اپل دست به دست می چرخد .آقای مینگ چی کو این خبر را در حالی نقل کرده است که  آن را به عنوان یک هدف و شانس خیلی خوب برای اپل دانسته است .او معتقد است که یک رکورد باور نکردنی در استقبال و فروش برای تاریخ اپل رقم بزند.

ظاهرا همچنان در اعماق  تفکر پشت پرده اپل این چنین تصور می شود که مردم به آیفون های کوچک تر علاقه دارند و این یعنی بازگشتی احتمالی به ابعاد ۵اس آیفون .

این پرچم دار جدید آیفون می تواند با ابعاد آیفون سه سال قبل ارایه شود اما با پردازشگر A9 امروزی و همچنین گمانه زنی هایی وجود دارد به علت کوچک شدن صفحه نمایش دیگر خبری از فناوری ۳D Touch در آن نباشد و جالبتر که ممکن است شاهد آیفونی با بدنه از جنس پلاستیک باشیم.

تیم کوک در واقع آمادگی بروز هر نوآوری با ترکیب نسل های پیشین خود را دارد .

حال شاید این سوال برای شما پیش بیاید که چرا اپل نیاز به فروش آیفون کوچکتر داشته باشد؟

البته که شاید اینطور نباشد . این مطلبی بود که آقای مینگ چی کو تحلیل گر شناخته شده دنیای IT در صفحه شخصی اش منتشر کرده که تاکنون بسیار از پیش بینی های ایشان نزدیک به واقعیت بوده است .

وی همچنین امیدوار است اپل در سال آینده حدود ۲۰ تا ۳۰ میلیون از این آیفون های ۴اینچی کوچک شده خود را به فروش برساند.

تاریخ انتشار خبر : ۲۱ آبان ۱۳۹۴

Facebookgoogle_plustwitter
اشتراک در خبرنامه دیجی بایت

در خبرنامه دیجی بایت عضو شوید و از تازه ترين اخبار با خبر شويد

۰۵۱-۳۸۵۲۲۷۰۰