بازی‌های Xbox One را با نهایت کیفیت روی PC تجربه کنید

 
مایکروسافت با عرضه ویندوز ۱۰ کاری کرد که کاربران بتوانند بازی‌های Xbox One خود را روی کامپیوتر بازی کنند. به‌تازگی آپدیت جدیدی برای این قابلیت که مورد توجه کاربران هم قرار گرفته، منتشر شده است. در این آپدیت تغییرات زیر به وجود آمده‌اند.
 
Greatest Windows for gaming
 
استریم بازی‌های Xbox One با کیفیت ۱۰۸۰p و ۶۰ فریم برثانیه روی کامپیوتر:
کاربران می‌توانند بازی‌های کنسول ایکس‌باکس وان را با کیفیت ۱۰۸۰p و روی ۶۰ فریم برثانیه تجربه کنند. قابلیت جدیدی که به این برنامه اضافه شده باعث می‌شود که کیفیت اجرای بازی‌ها با توجه به کیفیت اینترنت تغییر کند تا بازی‌کننده‌ها بتوانند بهترین تجربه را با توجه به شرایطی که دارند به‌دست بیاورند. برای اینکه بتوانید بازی‌های خود را روی بهترین کیفیت تجربه کنید وارد برنامه Xbox App شوید. به قسمت Settings‌ بروید و روی Game Streaming کلیک کنید. سپس کیفیت ویدیو را روی Very High قرار دهید.
اضافه شدن قابلیت کلیک راست:
از حالا به بعد می‌توانید روی اسم دوستان خود در برنامه ایکس‌باکس کلیک راست کنید و برای آن‌ها پیغام‌های مختلف بفرستید یا آن‌ها را به گروه‌های گوناگون دعوت کنید.
Games hub
 
اعلان‌ها:
از امروز به بعد می‌توانید بخش اعلان‌های این برنامه را فعال یا غیر فعال کنید. برای این‌کار می‌توانید به قسمت Settings بروید و روی General کلیک کنید. در این قسمت وارد Party & Games Invitations بشوید.
بازی‌هایی که به‌تازگی تجربه کرده‌اید:
در این آپدیت قابلیتی به وجود آمده که به وسیله آن می‌توانید بازی‌هایی که دوستانتان به‌تازگی تجربه کرده‌اند را در قالب یک انیمیشن مشاهده کنید. همچنین با کلیک کردن روی آن بازی می‌توانید به اطلاعات مختلف دسترسی داشته باشید.
مقایسه کردن Achievement های به‌دست آمده:
در این آپدیت امکان مقایسه Achievement های خودتان با سایر کاربران به‌وجود آمده است. برای این‌کار از قسمت Game Hub وارد بخش Achievement ها شوید و سپس می‌توانید لیست خود را با سایرین مقایسه کنید.
بازی‌های من:
بخش بازی‌های من یا My Games با تغییرات بسیار زیادی همراه بوده که به واسطه آن‌ها کاربران می‌توانند به سرعت به قسمت‌های مختلف این بخش دسترسی پیدا کنند.
 
Game stream
درکنار اضافه شدن تغییرات بالا، مشکلات موجود در این قسمت هم برطرف شده‌اند که از بین آن‌ها می‌توان از بین رفتن مشکل وارد شدن کاربران به شبکه ایکس‌باکس لایو اشاره کرد. همچنین بسیاری از مشکلات استریم بازی‌ها روی ویندوز ۱۰ برطرف شده است.

تاریخ انتشار خبر : ۲۸ مرداد ۱۳۹۴

Facebookgoogle_plustwitter
اشتراک در خبرنامه دیجی بایت

در خبرنامه دیجی بایت عضو شوید و از تازه ترين اخبار با خبر شويد

۰۵۱-۳۸۵۲۲۷۰۰