با داشتن این ۵ گجت هیچ وقت گوشی هوشمند شما خاموش نمی شود

http://www.digibyte.ir/wp-content/uploads/2015/11/power_bank.jpg

یکی ار مهمترین خصوصیات هر گوشی هوشمندی میزان قدرت و شارژ باتری آن است زیرا هیچکس نمی خواهد در طی روز و در هنگامی که به شارژر دسترسی ندارد با یک گوشی خاموش مواجه شود.

انسان روزانه در موقعیت های زیادی قرار می گیرد که اگر تلفن همراه نداشته باشد با مشکلات اساسی مواجه خواهد شد. همچنین داشتن یک گوشی که باتری آن تمام شده باشد با نداشتن آن تفاوتی ندارد.

باتری های گوشی های هوشمند هر چقدر هم که قوی باشند بالاخره شارژشان تمام میشود. برای حل این مشکل قصد داریم به شما گجت هایی را معرفی کنیم که در هر زمانی میتوانید با آنها گوشی خود را شارژ کنید.

۱- پنل های خورشیدی ضد آب

درست که خورشید داغ ممکن است کمی آزار دهنده باشد اما منبع خوبی است برای تامین شارژ موبایل. این پنل ها قابلیت تاشدن و قرار گرفتن در کیف شما را دارند و شما میتوانید در مواقع نیاز از خروجی پنل شارژ موبایل خود را تامین کنید. این پنل ها همچنین ضد آب هم هستند و شما میتوانید حتی زیر باران و در فضاهای مرطوب هم از آنها استفاده کنید. قسمت این پنل ها از ۱۰۰ دلار شروع می شود.

http://www.digibyte.ir/wp-content/uploads/2015/11/solar-charging.jpg

۲- شارژری مخصوص دوچرخه سواران

اگر شما از آن دسته افرادی هستید که همه جا با دوچرخه تردد می کنید این گجت برای شما ساخته شده است. این دستگاه با قرار گیری در محور لاستیک دوچرخه، هنگام چرخش لاستیک انرژی الکتریکی تولید میکند و میتواند گوشی و یا تبلت شما را شارژ کند. قیمت این دستگاه تقریبا ۱۳۰ دلار است.

http://www.digibyte.ir/wp-content/uploads/2015/11/dynamo-hub.jpg

۳- منبع های Power bank

این محصول تقریبا مانند یک باتری بک آپ عمل میکند. شما میتوانید این دستگاه را در منزل شارژ کرده و در بیرون از منزل و زمانی که به شارژ نیاز دارید، گوشی خود را با وصل کردن به این دستگاه شارژ کنید. این منبع ها در ظرفیت ها و قیمت های متفاوتی تولید شده اند. شما برای داشتن یک مدل ۵۲۰۰ میلی آمپری باید هزینه ای ۴۰ دلاری بپردازید.

http://www.digibyte.ir/wp-content/uploads/2015/11/flip-20-recharger.jpg

۴- اجاق آتشی BioLite

این دستگاه انرژی سوختن چوب را توسط یک ژنراتور حرارتی به برق تبدیل میکند. این گجت ۸٫۲۵ اینچ قد و حدود ۲ پوند وزن دارد. همچنین روی آن جایگاهی برای قرار دادن یک کتری آب وجود دارد که می تواند در گردش های بیرون شهر مفید واقع شود. شما میتوانید با استفاده از پورت USB موجود روی این دستگاه از آن شارژ خود را تامین کنید. البته وزن بالای این محصول باعث می شود که حمل و نقل آن کمی دشوار شود. قیمت این اجاق ۱۳۰ دلار می باشد.

http://www.digibyte.ir/wp-content/uploads/2015/11/biolite.jpg

۵- شارژر شمعی

این گجت از سیستم بسیاری جالبی بهره می برد به این صورت که در بالای این دستگاه مقداری آب وجود دارد و در زیر هم شمع قرار میگیرد. ژنراتوری که بر روی این وسیله نصب شده است می تواند از تفاوت دمای شمع و آب، برق تولید کند. این محصول ۶۵ دلار قیمت دارد.

http://www.digibyte.ir/wp-content/uploads/2015/11/candle-charger.jpg

 

تاریخ انتشار خبر : ۴ آذر ۱۳۹۴

Facebookgoogle_plustwitter
اشتراک در خبرنامه دیجی بایت

در خبرنامه دیجی بایت عضو شوید و از تازه ترين اخبار با خبر شويد

۰۵۱-۳۸۵۲۲۷۰۰