بررسی Silicon Power Armor A85

بررسی Silicon Power Armor A85 External Hard Drive

یکی از جدیدترین ، معروفترین و پرطرفدارترین هاردهای اکسترنال مقاوم شرکت سیلیکون پاور Armor A85 میباشد . آرمور A85 دارای ابعاد ۲۵٫۹ × ۹۲٫۳ × ۱۳۲٫۵ میلی‌متر و وزن ۲۹۸ الی ۳۶۴ گرم ( بسته به ظرفیت ) میباشد . به بهانه ورود این محصول به بازار با دیجی بایت همراه باشید .

http://www.digibyte.ir/wp-content/uploads/2015/09/HDD-Silicon-Power-Armor-A85-2.jpg

تست مقاومت در برابر ضربه ، فشار  و آب

Armor A85 با پوشش سه لایه از اطلاعات و داده های شما از هرگونه آسیب احتمالی در طول عملیات روزانه محافظت می کند . آرمور A85 از یک پوشش سه لایه تشکیل شده است که پوشش اول از هرگونه ارتعاشات ناخواسته به بهترین نحو ممکن محافظت میکند . پوشش لاستیکی که لایه دوم آن را تشکیل میدهد از هرگونه ضربات فیزیکی احتمالی جلوگیری به عمل آورده . 

شرکت سیلیکون پوشش سوم Armo A85 را از یک لایه سنگین آلومینیوم تشکیل داده است . هر چند استفاده از این پوشش باعث شده آرمور A85 دارای وزن بیشتری نسبت به اجداد خود داشته باشد اما شرکت سیلیکون پاور معتقد است استفاده از این لایه باعث میشود Armor A85 توانایی تحمل فشار تا ۵۰۰ کیلوگرم را در شرایط متعارف داشته باشد و مورد آلومینیوم سنگین لایه سوم برای فعال کردن حفاظت مقاوم در برابر فشار باور نکردنی ایجاد می کند. 

http://www.digibyte.ir/wp-content/uploads/2015/09/HDD-Silicon-Power-Armor-A85-8.jpg

Armor A85 دارای گواهینامه IP68 میباشد که نشان دهنده  ضد آب و ضد گرد و غبار بودن این محصول با توجه به استاندارهای بین المللی است  عدم وجود هر گونه درزی در Armor A85 سبب محافظت بهتر و توانایی مقاومت در برابر غوطه وری در آب تا عمق ۱٫۵ متر به مدت ۶۰ دقیقه می باشد.

http://www.digibyte.ir/wp-content/uploads/2015/09/HDD-Silicon-Power-Armor-A85-7.jpg

همچنین آرمو ۸۵ در آزمایش تست سقوط US MIL-STD-810F ایالات متحده از ارتفاع ۱۲۲ سانتی متری که در آن از ۲۶ نقطه ، احتمال تماس با سطح را خواهد داشت توانسته گواهی تست سلامت را کسب کند

آرمور A85 مجهز به رابط USB3.0 جهت انتقال سریع اطلاعات میباشد که لذت تجربه کاربری بسیار آسان با صرفه جویی در زمان را برای شما به ارمغان خواهد آورد.

مقاوم در برابر خراش

همانطور که گفتیم Armor A85 با استفاده از بدنه آلومینیومی محکم تزیین شده است که سبب مقاومت بالای فشار به میزان ۵۰۰ کیلوگرم میباشد . اما استفاده از این بدنه آلومینیومی سندبلاست مات پردازش شده ، سبب افزایش مقاومت بیشتر Armor A85 نسبت به خراش، اثر انگشت و گرد و خاک شده است

http://www.digibyte.ir/wp-content/uploads/2015/09/HDD-Silicon-Power-Armor-A85-6.jpg

نوآوری در طراحی حمل کابل

نوآوری طراحی حمل کابل فعلا در اختیار هاردهای شرکت سیلیکون پاور است . ما در آرمور A85 نیز شاهد این طراحی خلاقانه هستیم ، بخشی از پوشش سیلیکونی تعبیه شده تا بتوانید موقع جا به جا کردن هارد، سیم را در مکان مربوطه قرار دهید. 

 

 

http://www.digibyte.ir/wp-content/uploads/2015/09/SP_Armor_A85_8.jpg

 

http://www.digibyte.ir/wp-content/uploads/2015/06/Shopping-Pr-digibyte.jpg

تاریخ انتشار خبر : ۵ مهر ۱۳۹۴

Facebookgoogle_plustwitter
اشتراک در خبرنامه دیجی بایت

در خبرنامه دیجی بایت عضو شوید و از تازه ترين اخبار با خبر شويد

۰۵۱-۳۸۵۲۲۷۰۰