بنچمارک گلکسی نوت ۵ نشان از بکارگیری اکسینوس ۷۴۲۰ در این فبلت دارد

با نزدیک شدن به زمان معرفی گلکسی نوت ۵، انتشار اخبار و اطلاعات در خصوص فبلت جدید سامسونگ شدت می‌گیرد. آخرین اطلاعات منتشر شده متعلق به نسخه‌‌ای از گلکسی نوت ۵ متعلق به ورایزون است که نتایج بنچمارک گیک بنچ آن منتشر شده است.

آخرین اخبار منتشر شده حول گلکسی نوت ۵ سامسونگ به نتایج بنچمارک این گوشی هوشمند متعلق است. براساس اطلاعات ارائه شده، فبلت جدید سامسونگ متعلق به اپراتور مخابراتی ورایزون بوده و نام آن SM-N920V است. ظاهرا تراشه‌ی مورد استفاده در نوت ۵، اکسینوس ۷۴۲۰ با هشت هسته‌ی پردازشی ۶۴ بیتی است. همچنین باید به چهار گیگابایت حافظه‌ی رم نیز اشاره کرد. سیستم عامل مورد استفاده روی این گوشی هوشمند اندروید ۵.۱.۱ آبنبات چوبی است. گلکسی نوت ۵ موفق شده تا امتیاز ۱٫۴۱۸ را در حالت تک هسته‌ای و ۴٫۳۹۹ را در حالت چند هسته‌ای به دست بیاورد.

Note5Int

همانطور که پیش از این نیز در زومیت خواندید، پس از انتشار اخباری در خصوص معرفی گلکسی نوت ۵ پیش از پایان ماه آگوست، انتظار می‌رود این گوشی هوشمند در تاریخ ۱۳ آگوست معرفی شود. صبح امروز نیز تصاویری منتسب به این گوشی‌هوشمند منتشر شد که نشان از تغییرات محدود در مقایسه با نسخه‌ی پیش بود، البته طبیعتا نسل جدید به طراحی جدید سامسونگ که ترکیبی از شیشه و فلز است، مزین خواهد شد.

منبع:zoomit

تاریخ انتشار خبر : ۳ مرداد ۱۳۹۴

Facebookgoogle_plustwitter
اشتراک در خبرنامه دیجی بایت

در خبرنامه دیجی بایت عضو شوید و از تازه ترين اخبار با خبر شويد

۰۵۱-۳۸۵۲۲۷۰۰