تماشا کنید : تست سقوط گلکسی نوت ۵

این روزها دور، دور سامسونگ و گوشی های جدیدش است. برای خود ما هم جالب است که چرا Galaxy Note 5 با این حجم توجه مواجه شده و در مقابل، گلکسی اس ۶ اج پلاس زیر سایه آن قرار گرفته است. به هر حال ظاهرا باید با این موضوع کنار آمد و پیگیر اخبار گلکسی نوت ۵ شد.
 
گلکسی نوت ۵ از همان ظاهری استفاده می کند که قبلا هم در Galaxy S6 دیده بودیم. بدنه ای از جنس شیشه و فلز که در دست گرفتن آن حس بسیار خوبی را به کاربر منتقل می کند و در همین حال سبک و ظرف هم ساخته شده. در واقع در نوت ۵ شاهد ساختاری تقریبا مشابه S6 با اندکی تغییر در جزئیات (نظیر لبه های پشتی با انحنا به سمت داخل) هستیم تا باعث ارگونومی بیشتر آن شده و در دست گرفتن گوشی را ساده می کند. اما این صحبت ها برای آنهایی که به زجر دادن گوشی های جدید علاقه دارند بی معنی است! می شد پیش بینی کرد که خیلی زود، اولین سری از گلکسی نوت ۵ به دست این افراد برسد و آنها آزمایشات عجیب و غریب و غیر منصفانه خود را روی این دستگاه های زبان بسته شروع کنند. در ادامه با ما همراه باشید.
 
یکی از نکاتی که در همایش سامسونگ به آن اشاره نشد، استفاده این کمپانی از نوعی فرآیند پوششی در مقایس نانو برای ایجاد رنگ های خاصی است که در گلکسی نوت ۵ شاهد آنها هستیم. علاوه بر این، درست همانند S6، نوت ۵ هم از آلیاژ آلومینیم Grade 6013 استفاده می کند، در حالی که در مدل های دیگر و از جمله iPhone 6 از آلیاژ Grade 6063 استفاده شده است. همه این جزئیات مهندسی باعث می شوند گلکسی نوت ۵ در تست خمش مقاومت بالایی از خود نشان دهد (و بلایی که به سر iPhone 6 آمد به این راحتی ها بر سرش نیاید)، اما استفاده از شیشه در هر دو سمت بدنه باعث می شود این گوشی زیبا در تست سقوط بسیار آسیب پذیر به نظر برسد. اگر دوست دارید بدانید در اولین آزمایش سقوط گلکسی نوت ۵ چه اتفاقی افتاده، ویدئو را از دست ندهید.
 
 

تست سقوط گلکسی نوت۵

 

تاریخ انتشار خبر : ۲۷ مرداد ۱۳۹۴

Facebookgoogle_plustwitter
اشتراک در خبرنامه دیجی بایت

در خبرنامه دیجی بایت عضو شوید و از تازه ترين اخبار با خبر شويد

۰۵۱-۳۸۵۲۲۷۰۰