تماشا کنید : تست سقوط گوشی های samsung galaxy s6 edge و apple iphone 6

 

هیچ چیز بدتر از این نیست که گوشی‌ گران قیمت‌تان به هر دلیلی از دست‌تان رها شده و با سطحی سخت برخورد کند. نخستین چیزی که با سقوط گوشی به ذهنتان می‌رسد این است که آیا شکسته است؟ آیا هنوز کار می‌کند؟ اگر گوشی از پشت با سطح برخورد کرده باشد احتمالا نگران دوربین آن هستید. مسلما هر گونه برخوردی با زمین آسیب هایی را برای گوشی در پی دارد و هر بار که به محل آسیب دیده نگاه کنید به آن روز کذایی افتادن گوشی برمی‌گردید. در ویدئویی که برایتان تدارک دیدیم شیوه های مختلف تست بر روی دو گوشی iPhone 6 و Galaxy S6 edge نمایش داده میشود . با دیجی بایت همراه باشید

 

نخستین تست، سقوط از ارتفاع کمر تا زمین است (شبیه سازی سقوط از جیب شلوار). هر دو دستگاه دراین سقوط خوب جواب دادند و تنها با خراش‌هایی بر روی لبه‌ی آنها مواجه شدیم که چندان حائز اهمیت نیست.

تست دوم سقوط گوشی از ارتفاع سرتا زمین است (حالتی که گوشی در حال مکالمه از دست رها شود). آیفون شش بسیار خوب جواب داد و تنها یک خراش برداشت. اگرچه ساختار Galaxy S6 edge به نحوی است که به نمایشگر آسیب نرسد اما آسیبی در صفحه و لبه‌ی دستگاه مشاهده شد.

تست بعدی سقوط از ارتفاع ۱۰پایی بود. آیا این سقوط بالاخره کار iPhone 6 و Galaxy S6 edge را خواهد ساخت؟ شیشه دوربین یاقوت کبود iPhone 6 بر اثر برخورد با زمین شکست اما Galaxy S6 علیرغم پوشش شیشه‌ای جان سالم به در برد.

توجه : بدلیل کیفیت و حجم بالای ویدئو لطفا برای لود کمی شکیبا باشید ….

ویدئوی تست سقوط گوشی های samsung galaxy s6 edge و Apple iphone 6

 

 

برچسب ها : Galaxy S6 edge | iPhone6 | Drop Test

تاریخ انتشار خبر : ۹ شهریور ۱۳۹۴

Facebookgoogle_plustwitter
اشتراک در خبرنامه دیجی بایت

در خبرنامه دیجی بایت عضو شوید و از تازه ترين اخبار با خبر شويد

۰۵۱-۳۸۵۲۲۷۰۰