حسابداری محک راهی آسان برای کسب و کار شما

حسابداری محک

امروزه استفاده از نرم افزارهای یکپارچه مالی و حسابداری برای اصناف و بازاریان ، تولیدکنندگان ، تجار و حتی عموم مردم امری مرسوم و حیاتی به شمار می آید .

http://www.digibyte.ir/wp-content/uploads/2016/04/%D8%AD%D8%B3%D8%A7%D8%A8%D8%AF%D8%A7%D8%B1%DB%8C-%D9%85%D8%AD%DA%A9.jpg

در دنیای دیجیتال امروز که عصر سرعت و دقت میباشد استفاده از این نرم افزارها در مقایسه با حسابداری دستی و دفتری گذشته باعث میشود تا حد زیادی در زمان صرفه جویی می کند. نرم افزارهای حسابداری عموما بخش بزرگی از کارها را به صورت خودکار انجام می دهند. اگر شما یک تاجر کوچک، بدون کارمند و بدون انبار باشید، شاید بتوانید به راحتی بدون استفاده از نرم افزار، امور مالی خود را مدیریت کنید. حتی برخی از نرم افزارها برای اشخاصی طراحی شده است که هیچ اطلاعاتی در رابطه با امور مالی و علم حسابداری ندارند. اما تجارت های بزرگتر حتما نیاز به نرم افزار حسابداری مناسب و خوب دارند.

http://www.digibyte.ir/wp-content/uploads/2015/06/Shopping-Pr-digibyte.jpg

 از مهمترین فاکتورهای نرم افزار های حسابداری و مالی میتوان به مواردی همچون انبارداری ، مدیریت خرید و فروش ، مدیریت دریافتی و پرداختی به مشتریان ، مدیریت هزینه و بودجه بندی ، مدیریت حقوق و دستمزد ،  مالیات و بیمه ، سود و زیان اشاره کرد . فارغ از موارد فوق که از اهمیت بسیار بالایی نزد کاربران برخوردار میباشد اما شاید مهمترین رکن بعد از خرید نرم افزار حسابداری ، پشتیبانی محصول خریداری شده میباشد .

http://www.digibyte.ir/wp-content/uploads/2016/04/%D9%86%D8%B1%D9%85-%D8%A7%D9%81%D8%B2%D8%A7%D8%B1-%D8%AD%D8%B3%D8%A7%D8%A8%D8%AF%D8%A7%D8%B1%DB%8C-%D9%85%D8%AD%DA%A9.png

نرم افزار حسابداری محک  با محیط شاداب و کاربر پسند ، توسط جوانان متخصص در حوزه آی تی و حسابداری با امکاناتی فوق العاده تولید گردیده است . حسابداری محک به دو دسته عمومی و تجاری با سطوح مختلف و دسترسی های متفاوت خواهد توانست کلیه نیازهای شما را برآورده سازد . سری عمومی نرم افزارهای حسابداری محک ویژه کسب و کارهایی کوچک طراحی شده و امکانات محدودتری نسبت به سری تجاری دارند. سری تجاری نرم افزارهای حسابداری محک نیز ویژه کسب و کارهای متوسط و بزرگ طراحی شده و به طبع امکانات بیشتری نسبت به سری عمومی خواهند داشت .

 http://www.digibyte.ir/wp-content/uploads/2015/06/Shopping-Pr-digibyte.jpg

 ویدیو فیلم تبلیغاتی محک

تاریخ انتشار خبر : ۵ مرداد ۱۳۹۴

Facebookgoogle_plustwitter
اشتراک در خبرنامه دیجی بایت

در خبرنامه دیجی بایت عضو شوید و از تازه ترين اخبار با خبر شويد

۰۵۱-۳۸۵۲۲۷۰۰