ربات توپی ال جی به همراه جی ۵ معرفی شد

دقایقی پیش LG G5 به طور رسمی در کنگره جهانی موبایل معرفی شد. احتمال عرضه‌ ی لوازم جانبی خاص در کنار ال‌ جی جی ۵ بسیار زیاد بود؛ اما وسیله‌ی جانبی که کمتر کسی انتظار آن را داشت، ربات توپی ال‌ جی بود که قابلیت کنترل توسط تلفن هوشمند را نیز دارد.

http://www.digibyte.ir/wp-content/uploads/2016/02/%D8%B1%D8%A8%D8%A7%D8%AA-%D8%AA%D9%88%D9%BE%DB%8C.jpg

کمپانی ال‌ جی در مراسم معرفی پرچمدار ۲۰۱۶ خود یعنی جی ۵، از تعدادی لوازم جانبی نیز رونمایی کرد. یکی از جالب‌ ترین این لوازم، یک ربات توپی است که قابلیت کنترل شدن توسط تلفن همراه را دارد. البته کارشناس ال‌ جی بر این نکته تاکید دارد که این وسیله تنها یک توپ نیست، بلکه یک ربات هوشمند است. این روبات هوشمند به شبکه WiFi خانگی شما متصل می‌شود و یک میکروفون به همراه بلندگو ، دوربین و یک درگاه لیزر نیز دارد.

طبق گفته‌ ی کارشناسان این شرکت، با استفاده از این ربات و لیزری که در آن تعبیه شده می‌توان با حیوانات خانگی بازی کرد و آنها را سرگرم ساخت. هرچند خود این ربات با قابلیت‌ های جالبش می‌تواند برای هر کاربر بالغی نیز سرگرم‌ کننده باشد. دوربین جالب این ربات توپی، به تلفن همراه هوشمندتان متصل شود و شما می‌توانید تصاویری که توسط آن دیده می‌شود را به صورت زنده مشاهده کنید.

اطلاعی از زمان عرضه و قیمت این ربات در دسترس نیست، اما مدیران ال‌ جی به این نکته اشاره دارند که قیمت تمامی لوازم جانبی معرفی شده در MWC ۲۰۱۶ معقول خواهد بود.

منبع : mashable

تاریخ انتشار خبر : ۲ اسفند ۱۳۹۴

Facebookgoogle_plustwitter
اشتراک در خبرنامه دیجی بایت

در خبرنامه دیجی بایت عضو شوید و از تازه ترين اخبار با خبر شويد

۰۵۱-۳۸۵۲۲۷۰۰