رقابت سخت هوآوی با گوشی های سری نوت سامسونگ

بر اساس گزارش یک منبع خبری کره ای، کمپانی Huawei (هوآوی) در حال کار بر روی یک گوشی بسیار بزرگ هوشمند با قلم هوشمند مخصوص خود، می باشد.

گفته می شود که هوآوی در حال مذاکره با چندین تولید کننده قلم های دیجیتال می باشد. این کمپانی چینی که هر روز رو به پیشرفت و ترقی می باشد، بدنبال ساخت گوشی ای می باشد که می تواند رقیب سرسخت گوشی های سری نوت سامسونگ در آینده باشد.

 

http://www.digibyte.ir/wp-content/uploads/2015/09/galaxy-note5.pngدر ابتدا کمپانی هوآوی روی به کمپانی Wacom برای ساخت این قلم ها آورد. کمپانی ای که مسئول ساخت قلم های معروف S pen سامسونگ می باشد، ولی این دو کمپانی نتوانستند به یک توافق نهایی و مشترکی برسند بدلیل اینکه بنظر این کمپانی تکنولوژی ساخت S pen را منحصر به فرد برای سامسونگ توسعه داده است.

اما هوآوی توانسته است رقیب دیگری را پیدا کند که ادعا می کند می تواند در ساخت قلم های دیجیتال با کمپانی Wacom از نظر قیمت و عملکرد رقابت کند.

در گذشته هوآوی قصد بر اضافه کردن قلم دیجیتال به محصولات Ascend Mate خود داشته است، پس اینطور بنظر می رسد که این قلم ها در آینده بر روی گوشی های سطح بالا و به قولی پرچم دار این کمپانی شاهد باشیم.

http://www.digibyte.ir/wp-content/uploads/2015/09/Huawei-P8-Lite-Hands-On-9-840x560.jpg

البته از اینکه هوآوی چه زمانی این ویژگی خاص را به گوشی های جدید خود اضافه می کند، خبری در دست نیست ولی با توجه به اینکه این کمپانی از تکنولوژی Force Touch برای محصولاتش چند هفته پیش پرده برداری کرد، اضافه کردن یک قلم دیجیتال به آن، ترکیب بسیار عالی خواهد بود و تجربه فوق العاده ای به کاربرانش خواهد داد.

هم چنین خبرهایی بدست رسیده حاکی از آن است که این کمپانی از تکنولوژی صفحه های انحنا دار AMOLED سامسونگ نیز، برای گوشی های هوشمند جدید خود که در اوایل ۲۰۱۶ ارائه خواهند شد، استفاده خواهد کرد.

منبع: androidauthority

 

تاریخ انتشار خبر : ۲ مهر ۱۳۹۴

Facebookgoogle_plustwitter
اشتراک در خبرنامه دیجی بایت

در خبرنامه دیجی بایت عضو شوید و از تازه ترين اخبار با خبر شويد

۰۵۱-۳۸۵۲۲۷۰۰