رکورد شگفت‌انگیز بازی پرندگان خشمگین ۲

استودیوی بازی‌سازی Rovio اعلام کرد که بازی پرندگان خشمگین ۲ (Angry Birds 2) که در تاریخ ۲۷ مرداد ماه راهی بازار شد، تا این لحظه بیش از ۱۰ میلیون‌بار دانلود شده است.
با توجه به آمار دانلود این قسمت از مجموعه بازی‌های پرندگان خشمگین، میزان دانلود تمام نسخه‌های این مجموعه بازی‌ها به ۱ میلیارد دانلود رسیده است. قسمت اول بازی پرندگان خشمگین در سال ۲۰۰۹ منتشر شد و فصل جدیدی از بازی‌های موبایلی را به وجود آورد. بازی پرندگان خشمگین ۲ یک عنوان رایگان به‌حساب می‌آید و به همین دلیل با استقبال خوبی از سوی بازی‌کننده‌ها مواجه شده است. البته این بازی دارای مضامینی است که برای دریافت آن‌ها باید پول پرداخت کرد و استودیوی Rovio هنوز اعلام نکرده که از ۱۰ میلیون نفری که بازی را دانلود کرده‌اند، چند نفر مضامین اضافی بازی را خریداری کرده‌اند.
 
Angry-Birds-2
 
 
روندبازی (GamePlay) بازی پرندگان خشمگین ۲ به شکلی است که بازی‌کننده‌ها زمان محدودی را برای بازی کردن در اختیار خواهند داشت و پس از به‌پایان رسیدن زمان باید مدتی صبر کنند. البته اگر دوست ‌ندارید صبر کنید، می‌توانید آیتم‌های موجود دربازی را خریداری کنید. از دیگر تغییرات ایجاد شده در بازی می‌توان به چندلایه شدن محیط اشاره کرد. قسمت‌های قبلی تنها در یک دنیای دو بعدی دنبال می‌شدند، اما در این نسخه دنیای دو بعدی بازی شامل لایه‌های مختلفی می‌شود که باعث شده‌اند بازی‌کننده‌ها با چالش‌های بیشتری در طول بازی مواجه شوند.

 

تاریخ انتشار خبر : ۱۲ مرداد ۱۳۹۴

Facebookgoogle_plustwitter
اشتراک در خبرنامه دیجی بایت

در خبرنامه دیجی بایت عضو شوید و از تازه ترين اخبار با خبر شويد

۰۵۱-۳۸۵۲۲۷۰۰