زن فون زوم ایسوس اواخر آذر وارد بازار می شود

همیشه بعد از کنفرانس و مراسم رونمایی از یک گجت و بیان ویژگی و مشخصات آن، افراد مختلفی مجذوب محصول معرفی شده می شوند و فقط گوش بزنگ زمان ورود محصول به بازار هستند تا آن را خریداری نمایند. اما گاهی اوقات این زمان خیلی بیش تر از آن چیزی که انتظار داریم، طول می کشد. برای مثال گوشی زن فون زوم شرکت ایسوس مصداق این مورد می باشد. چرا که بعد از رونمایی از آن مدت زیادی طول کشید تا زمان دقیق ورود آن به بازار مشخص بشود.

http://www.digibyte.ir/wp-content/uploads/2015/12/ZenFone-4.jpg

همان طور که می دانید شرکت ایسوس در جریان کنفرانس خود، از زن فون زوم رونمایی کرد. این گوشی که از زوم اپتیکال بهره می برد، باریک ترین گوشی هوشمند دنیا با زوم اپتیکال ۳X می باشد. این دوربین ۱۳ مگاپیکسلی دارای ارزش گیر اپتیکال و فوکوس خودکار لیزری است. به علاوه این گوشی فوق باریک از یک دوربین جلو ۵ مگاپیکسلی نیز بهره می برد.

http://www.digibyte.ir/wp-content/uploads/2015/12/ZenFone-3.jpg

از نظر سخت افزاری، قلب پردازنده موجود در گوشی شرکت ایسوس، اینتل Atom Z3580 یاZ3590 است به علاوه زن فون زوم دارای رم ۴ گیگابایتی و حافظه ۶۴ و ۱۲۸ گیگابایتی می باشد.
بعد یک سال که از رونمایی زن فون زوم می گذرد، در هفته های آینده و در اواسط ماه دسامبر، این گوشی وارد بازار می شود اما متاسفانه فقط در تایوان.

http://www.digibyte.ir/wp-content/uploads/2015/12/ZenFone-5.jpg

 

gsmarena

تاریخ انتشار خبر : ۱۲ آذر ۱۳۹۴

Facebookgoogle_plustwitter
اشتراک در خبرنامه دیجی بایت

در خبرنامه دیجی بایت عضو شوید و از تازه ترين اخبار با خبر شويد

۰۵۱-۳۸۵۲۲۷۰۰