سامسونگ در تولید یک تلفن هوشمند اندرویدی با بلک بری همکاری می کند

سامسونگ و بلک بری از گذشته با هم همکاری داشته اند.حدود دو سال پیش بود.که سامسونگ بلک‌بری مسنجر را بر روی گوشی‌های هوشمند سری گلکسی معرفی کرد.که به تازگی بعد جدید این همکاری آغاز شده است.و قرار است.این دو شرکت با هم یک موبایل اندرویدی عرضه کنند.در ادامه مطلب با جرییات این همکاری با ما باشید.

http://digibyte.ir/wp-content/uploads/2015/06/Blackberry-Logo-Images-865x487.jpg

گفتیم که این دو شرکت کره ای و کانادایی با هم همکاری های خوبی داشته اند.مثلا در سال قبل سامسونگ برای ارتقا امنیت دستگاه های خود با بلک بری همکاری کرد.و این همکاری ها تا جایی ادامه یافت.که شایعاتی مبنی بر قصد خرید بلک بری توسط سامسونگ بر زبان ها افتاد.ولی شرکت کره ای این خبر را تکذیب کرد.و اعلام کرد.که بیشتر علاقه مند به همکاری با این شرکت کانادایی است.که اکنون نیز خبر همکاری دوباره ی آنها برای ساخت تلفن هوشمند مبتنی بر اندروید به گوش رسیده است.

اگر این همکاری با محوریت راهکارهای امنیتی بلک بری و سیاست های این شرکت انجام شود.باید شاهد نرم افزارها و سرویس های بلک بری بر روی اندروید باشیم.یا شاید شاهد یک کیبرد بر روی دستگاه باشیم.

به هر حال قرار است.این همکاری شکل گیرد.و تلفنی هوشمند با سیستم عامل اندروید آن هم از نوع آب نبات چوبی به همراه سرویس های بلک بری ساخته شود.و احتمالا حاصل این همکاری در اواخر سال میلادی جاری معرفی خواهد شدنظر شما چیست؟

منبع : technopoke

تاریخ انتشار خبر : ۲۸ خرداد ۱۳۹۴

Facebookgoogle_plustwitter
اشتراک در خبرنامه دیجی بایت

در خبرنامه دیجی بایت عضو شوید و از تازه ترين اخبار با خبر شويد

۰۵۱-۳۸۵۲۲۷۰۰