شاید شما برنده جایزه نقدی مایکروسافت باشید

همانطور که اطلاع دارید ، مایکروسافت مدتی است که دست از تمرکز بر روی توسعه مرورگر منفور و تحمیلی اینترنت اکسپلورر برداشته و در حال کار بر روی مرورگر وب جدید خود با نام رمز اسپارتان (Spartan ) است.

این موضوع بر کسی پوشیده نیست که مایکروسافت بر روی نسل جدید سیستم‌عامل خود مانور زیادی می‌دهد و شاید بخش اصلی تمرکز این شرکت، روی نسخه‌ی موبایلی از سیستم‌عامل خود می‌باشد. با این وجود، افرادی که بتوانند در مرورگر جدید مایکروسافت،حفره‌های امنیتی را کشف و به مایکروسافت گزارش دهند، تا ۱۵۰۰۰دلار، بسته به نوع گزارش آنها، جایزه دریافت خواهند نمود.

همچنین،مبالغی که مایکروسافت در مورد گزارش‌های مختلف ارائه خواهد نمود نیز در جدول زیر آمده که می‌توانید آن را مشاهده نمایید:

از جمله ویژگی های اسپارتان که در نسخه آزمایشی آن دیده شده میتوان به یکپارچه‌سازی و همگام‌‌سازی این مرورگر با کورتانا دستیار صوتی مایکروسافت اشاره کرد که در قالب تکنولوژی Ask Cortana نمود یافته است.

این مرورگر جدید قابلیتی با نام Reading View دارد که صفحات وب را در حالتی قرار می‌دهد که مطالعه آن‌ها برای کاربر ساده‌تر باشد و همچنین آن‌ها را قادر به ذخیره صفحات برای مطالعه آتی می‌کند

تاریخ انتشار خبر : ۱۵ اردیبهشت ۱۳۹۴

Facebookgoogle_plustwitter
اشتراک در خبرنامه دیجی بایت

در خبرنامه دیجی بایت عضو شوید و از تازه ترين اخبار با خبر شويد

۰۵۱-۳۸۵۲۲۷۰۰