عیب‌یاب در اندروید

حتماً هنگام کار با گوشی اندروید ی خود گاهی به بخش‌هایی برخورد کرده‌اید که از آن سر در نیاورده‌اید یا گوشی‌ اندرویدیتان با مشکلاتی مواجه شده‌ است که علت آن را پیدا نکرده‌اید.

گاهی مواقع نیز امکانات جالبی در گوشی اندروید یتان پنهان مانده و شما از آن حتی خبردار هم نشده‌اید.

اگر تا به حال در این شرایط قرار گرفته‌اید و دوست دارید براحتی مشکلات و عیب‌های دستگاه اندرویدیتان را برطرف کنید یا با ترفندهای خاص، بهترین استفاده را از گوشی یا تبلت خود داشته باشید، بهتر است از اپلیکیشن Google Device Assist کمک بگیرید.

این اپلیکیشن که قابل استفاده روی دستگاه‌های اندرویدی نسخه ۵ یا آب‌نبات چوبی است، شرایطی فراهم می‌کند تا کاربران شناخت بهتری نسبت به سیستم‌عامل خود داشته باشند و از قسمت‌های پنهان یا نکته‌هایی که باعث کارایی بهتر گوشی یا تبلت‌شان می‌شود نیز با خبر شوند.

یکی دیگر از ویژگی‌های کاربردی این اپلیکیشن رفع مشکلاتی است که هنگام کار با سیستم‌عامل اندروید برای کاربران پیش می‌آید.

حتی اگر این اپلیکیشن نتواند مشکل پیش آمده را حل کند کاربران را به مشاوران گوگل متصل می‌کند.

البته امکان اتصال به کارشناسان گوگل و دریافت کمک مستقیم در حال حاضر تنها برای کاربران کشورهای کانادا، فرانسه، آلمان، ایتالیا، ژاپن، اسپانیا، انگلستان و امریکا فراهم شده است.

اما در حالت کلی این اپ، به سادگی می‌تواند مشکلاتی که کاربران اندروید ی با آن برخورد می‌کنند مانند قطع GPS، خالی شدن سریع باتری، ارتباط با دیگر وسایل اندروید ی ، مشکلات پیش آمده هنگام اتصال به Wi-Fi و… را به سادگی پیدا کند و راه‌حل‌های رفع این مشکلات را در اختیار کاربران بگذارد.

Device Assistبه صورت رایگان از طریق گوگل پلی و سایت مایکت (myket.ir) در اختیار کاربران قرار گرفته است.

تاریخ انتشار خبر : ۲۴ آبان ۱۳۹۴

Facebookgoogle_plustwitter
اشتراک در خبرنامه دیجی بایت

در خبرنامه دیجی بایت عضو شوید و از تازه ترين اخبار با خبر شويد

۰۵۱-۳۸۵۲۲۷۰۰