فریمور گوشی سامسونگ Galaxy S7 در حال ساخت می باشد/ عرضه زودهنگام پرچمدار جدید سامسونگ

http://www.digibyte.ir/wp-content/uploads/2015/09/galaxy-s6-7.png

با توجه به موفقیتی که سامسونگ در خصوص گوشی های هوشمند S6 Edge و Galaxy S6 از طریق طراحی جدید و همچنین انتخاب جنس جدید برای گوشی های خودش کسب نمود، بسیاری از کاربران انتظار آن را می کشند تا ببینند سامسونگ برای Galaxy S7 چه نوآوری هایی را در نظر دارد.

در این نقطه زمانی اطلاعات زیادی در خصوص این گوشی در دست نیست ولی براساس اخرین گزارشات بدست رسیده از پایگاه خبری SamMobile، اینطور بنظر می رسد که سامسونگ مراحل ساخت فریمور گوشی Galaxy S7 را شروع کرده است. با توجه به منابع خبری این پایگاه، پروسه ساخت فریمور گوشی Galaxy S7، در واقع یک ماه قبل از اینکه سامسونگ فریمور Galaxy S6 را بسازد شروع شده بوده است.

اگر به یاد داشته باشید، در اخبار گذشته به این مسئله اشاره شد که احتمالا گوشی هوشمند Galaxy S7 از آنچه انتظار می رود زودتر رونمایی و عرضه شود. چندی از شایعات، تاریخ پرده برداری این گوشی را فوریه ۲۰۱۶ و چندی دیگر ژانویه ۲۰۱۶ اعلام کرده اند. حال با توجه به اخبار گذشته، گزارشات اخیر کاملا منطقی بنظر می رسد از آنجایی که شروع زودهنگام سامسونگ برای اماده سازی فریمور Galaxy S7 نشان از عرضه سریعتر محصول و مهر تاییدی بر شایعات قبلی می باشد.

بر اساس گزارشات دیگر منابع خبری، اذعان می شود که گوشی Galaxy S7 در سه مدل مختلف عرضه خواهد شد و با توجه به بازار هدف گوشی، پردازنده آن کوالکوم اسنپ دراگون ۸۲۰ و یا چیپست Exynos سامسونگ خواهد بود.

تاریخ انتشار خبر : ۲۱ آبان ۱۳۹۴

Facebookgoogle_plustwitter
اشتراک در خبرنامه دیجی بایت

در خبرنامه دیجی بایت عضو شوید و از تازه ترين اخبار با خبر شويد

۰۵۱-۳۸۵۲۲۷۰۰