لیست همه گوشی‌هایی که آپدیت اندروید ۶ را دریافت می‌کنند

اچ‌تی‌سی نخستین شرکتی بود که برنامه‌ی رسمی خود برای بروزرسانی اندروید ۶ را اعلام کرد. موتورولا و ال‌جی هم جسته‌وگریخته اطلاعاتی را در این زمینه به مشتریان خود داده‌‌اند. اما امروز لیست جامعی از تمام گوشی‌های اندرویدی که آپدیت مارشمالو را دریافت می‌کنند در فضای مجازی منتشر شده‌است.

http://www.digibyte.ir/wp-content/uploads/2015/10/android-6.0-marshmallow.jpg

لیست مذکور که امروز در چند وبلاگ‌ چینی دست به دست گردیده تا به اینجا رسیده، همه‌ی اسمارتفون‌های اندرویدی از تمام برندهای بزرگ را در خود جای داده است. ناگفته پیداست که گوشی‌های رده بالای این شرکت‌ها در اولویت هستند و میان‌رده ها نیز پشت سر آنها در صف انتظار قرار گرفته‌اند.

در توضیح این لیست گفتنی‌ست که ستون دوم آن به گوشی‌هایی اختصاص یافته که احتمال بروزرسانی آنها ضعیف بوده و یا ممکن است برنامه آپدیت‌شان به کلی لغو گردد. نکته‌ای که در ردیف سونی به چشم می‌خورد جای خالی اکسپریاZ5  است که البته در این مورد جای نگرانی وجود ندارد؛ چراکه ژاپنی‌ها در زمان معرفی خانواده Z5، قول بروزرسانی هرچه سریع‌تر اندروید۶ را داده بودند. گوگل در ماه پیش‌رو سورس‌کدهای اندروید را منتشر می‌کند و با توجه به روند سال‌های گذشته، سری Play Edition نخستین گوشی‌هایی خواهند بود که طعم مارشمالو را می‌چشند.

Complete list of phones to get Android 6 Marshmallow leaks, includes Samsung, Sony, and LG

تاریخ انتشار خبر : ۱۴ مهر ۱۳۹۴

Facebookgoogle_plustwitter
اشتراک در خبرنامه دیجی بایت

در خبرنامه دیجی بایت عضو شوید و از تازه ترين اخبار با خبر شويد

۰۵۱-۳۸۵۲۲۷۰۰