مکالمات تلفنی مهم خود را همیشه داشته باشید

شاید شما هم بارها به این کار احتیاج پیدا کرده باشید که مکالمات تلفنی خود را از تلفن ثابت در منزل به گونه‌ای ضبط و نگهداری کنید. به طور مثال در زمانی که به دلایلی قادر نیستید که به تلفن پاسخ دهید، خوب است که بتوانید به طریقی مطلع شوید که چه کسی پشت خط است و چه کاری با شما دارد. البته در حال حاضر برخی از تلفن‌ها از این امکان بهره مند هستند و شما می‌توانید با استفاده از آن‌ها یک منشی برای تلفن خود داشته باشید.

اما گذشته از این مورد اگر شما بتوانید که در تمامی حالات کلیه مکالمات خود را ضبط کنید، می‌توانید آرشیوی هم از مکالمات مورد علاقه خود داشته باشید و شاید زمانی دوست داشتید که به این مکالمات گوش دهید.

این هفته به شما نرم افزاری را معرفی خواهیم کرد که با استفاده از آن بتوانید مکالمات تلفنی خود را ضبط کنید.

این نرم افزار Call Corder نام دارد که محیط بسیار آسان و جذابی را در اختیار کاربران قرار می‌دهد. شما با استفاده از این نرم افزار قادر خواهید بود که ساعت‌های متوالی مکالمات تلفنی خود را درون هارد رایانه خود ضبط کرده و آن‌ها را با استفاده از مودم در رایانه خود ذخیره کنید.

فایل‌های مکالمات شما با استفاده از این نرم افزار با فرمت Wav ذخیره خواهد شد و یکی از مهم‌ترین ویژگی‌هایی که این نرم افزار در اختیار شما قرار می‌دهد این است که با تمامی نسخه‌های ویندوز سازگار است.

این نرم افزار می‌تواند تمامی تماس‌های ورودی شما را به صورتی خودکار ضبط کند. شاید برای شما هم جالب باشد که بدانید کیفیت فایل‌هایی که توسط این نرم افزار ضبـط می‌شود بسیار بالا بوده و شما می‌توانید این فایل‌ها را مانند یک فایل صوتی معمولی گوش کنید.

از دیگر ویژگی‌های این نرم افزار می‌توان به این مورد اشاره کرد که شما می‌توانید مدت زمانی را تعیین کنید تا پس از گذشت آن مدت زمان از شروع مکالمه عملیات ضبط انجام گیرد.

همچنین شما قادر خواهید بود که تنظیماتی را برای رسا بودن صدا در این نرم افزار انجام دهید.

علاوه بر این موارد ویژگی دیگری که در این نرم افزار وجود دارد این است که شما می‌توانید با استفاده از سیستم کالر آی‌دی که در این نرم افزار قرار داده شده است شماره شخصی که با شما تماس می‌گیرد را هم داشته باشید.

همچنین شما می‌توانید تنظیمات دیگری را در این مورد انجام دهید. به طور مثال اگر بخواهید می‌توانید تنظیماتی را انجام دهید که در هنگامی که کسی با شما تماس می‌گیرد، به جای شماره افراد نام آن‌ها در نرم افزار شما ظاهر شود. در صورتی که از این نرم افزار در حالت آنلاین استفاده کنید قادر خواهد بود که پس از اتمام مکالمه، فایل صوتی مکالمه را به آدرس ایمیل شما ارسال کند.

همچنین شما می‌توانید برای تلفن خود یک پیغام ضبط کرده و به این طریق از یک منشی تلفنی هم استفاده کنید. به این ترتیب در نبود شما هم، به تلفن‌های شما پاسخ داده خواهد شد. شما می‌توانید این نرم افزار را از نشانی  http://goo.gl/Fm3YGE  دریافت کنید.مکالمات تلفنی

منبع:بایت۱۹۰۹۴

تاریخ انتشار خبر : ۲۹ آبان ۱۳۹۴

Facebookgoogle_plustwitter
اشتراک در خبرنامه دیجی بایت

در خبرنامه دیجی بایت عضو شوید و از تازه ترين اخبار با خبر شويد

۰۵۱-۳۸۵۲۲۷۰۰