نسخه یک ترابایتی PS4 عرضه می­شود

http://digibyte.ir/wp-content/uploads/2015/06/ps4-system-300x164.jpg

دقیقا چند ساعت بعد از انتشار اخبار کنترلهای جدید XboX توسط مایکروسافت، خبرهای اولیه در مورد محصول جدید سونی یعنی E3 بیرون آمد. به گزارش FCC filing دو ویرایش مختلف برای PS4 در راه هستند که یکی از این دو همراه با هارددرایو داخلی به ظرفیت یک ترابایت یعنی دوبرابر نمونه های موجود عرضه خواهد شد. استفاده کنندگان از محصولات PlayStation پیش از این قادر بودند سیستم را باز کرده و واحد ذخیره سریع تر یا دارای ظرفیت بیشتر را روی آن نصب کنند، اما اگر شما ترجیح می دهید با توجه به اینکه بازی های موجود حافظه های ۵۰۰ گیگابایتی را خیلی سریع پر میکنند، به جای تعویض مداوم از یک سیستم مفید استفاده کنید، نسخه یک ترابایتی توصیه می شود.

۲۸۷۶۳۵۱-ps4new

کسانی که دقیق توجه کرده باشند متوجه شده اند که سیستم های جدید سبک تر از سیستم های قبلی بوده و توان کمتری نسبت به اکثر نمونه های اخیر PlayStation مصرف می کنند. علی رغم اینکه بعضی فرضیات موجود نشان میدهد که نسخه های بدون درایو بلوری به بازار عرضه خواهند شد، کماکان به نظر میرسد محصولات جدید با کیفیت تر و بهتر خواهند بود.

تنها نکته منفی که به چشم می آید این است که به نظر میرسد محصولات جدید همانند نمونه های قبلی از سیستم ۵GHz WiFi پشتیبانی نمیکنند که یک مشکل جدی برای کاربران ساکن آپارتمان یا مناطقی که توسط حجم عظیمی از شبکه های WiFi احاطه شده است می باشد.

در هر صورت دو ویرایش ذکر شده یعنی CUH-1215A  و  CUH-1215B (1TB)در ساعت ۲۱ تاریخ ۱۵ ژوئن در مجمع مربوط به E3 شرکت سونی به نمایش خواهند درآمد و مورد پوشش خبری قرار خواهند گرفت.

تاریخ انتشار خبر : ۲۸ خرداد ۱۳۹۴

Facebookgoogle_plustwitter
اشتراک در خبرنامه دیجی بایت

در خبرنامه دیجی بایت عضو شوید و از تازه ترين اخبار با خبر شويد

۰۵۱-۳۸۵۲۲۷۰۰