نسل دوم گوشی های گلکسی A5، A3 و A7 سامسونگ در راه است

سال گذشته بود که سامسونگ با معرفی گوشی های A5، A3 و A7 سعی کرد تا کیفیت را چاشنی گوشی های میان رده کند که نتیجه قابل قبولی داشت و آمار فروش خوبی را برای سری A نیز به ارمغان آورد.

طبق گزارشی از SamMobile، سامسونگ در حال توسعه و طراحی نسل دوم این گوشی های محبوب و ارزان قیمت است تا دوباره کاربران و متقاضیان این دسته و محدوده قیمتی را به محصولات خود جلب کند.

http://www.digibyte.ir/wp-content/uploads/2015/09/galaxy-aa.jpg

در مرحله اول، Sammobile اطلاعاتی درباره شماره مدل این گوشی منتشر کرده که به صورت SM-A310F, SM-A510F, and SM-A710F برای روسیه و SM-A5100 و SM-A7100 برای چین می باشد که با توجه به تغییرات کوچک در شماره مدل می توان تصور کرد که تغییرات انقلابی در این گوشی ها نقشی نخواهند داشت و در این نسل فقط شاهد بهبود امکانات و کارایی‌ها خواهیم بود. در مرحله دوم، امکان دارد این گوشی ها با همان نام های قدیمی و با پسوند ۲۰۱۵ و یا ۲۰۱۶ عرضه شوند که احتمال این مورد بسیار پایین است چون در تاریخچه نام گزاری سامسونگ ]چنین موردی به چشم نمی‌خورد.

ناگفته نماند که امکان دارد این گوشی ها مانند سری S به‌ صورت عددی نام گزاری شوند که درنهایت چنین اسم‌هایی پدید می آیند، گلکسی A3 2, A5 2 و A7 2. در هر صورت نام گوشی تأثیری در کارایی و قابلیت های آن ندارد و برای کاربران هم اهمیت چندانی ندارد که اسم تلفنشان چه باشد.

نسل کنونی این گوشی ها به صفحه نمایش هایی در اندازه‌های ۴٫۵ تا ۵٫۵ اینچی، پردازنده‌هایی پرقدرت و دوبین‌هایی قابل‌قبول مجهز شده‌اند که برای تمامی کاربران مناسب ارزیابی می شوند؛ انتظار می‌رود تا نسل جدید سری A نیز به خوبی نسل قبل نظر کاربران را جلب کند و نام خوبی برای خود به جای بگذارد.

تاریخ انتشار خبر : ۱ مهر ۱۳۹۴

Facebookgoogle_plustwitter
اشتراک در خبرنامه دیجی بایت

در خبرنامه دیجی بایت عضو شوید و از تازه ترين اخبار با خبر شويد

۰۵۱-۳۸۵۲۲۷۰۰