هم اکنون ویندوز ۱۰ را دانلود کنید (دانلود ویندوز ۱۰)

 

ارائه‌ی ویندوز ۱۰ برای کاربران ویندوز ۸.۱  آغاز شده اما اگر هنوز نوبت شما برای دریافت این بسته‌ی بروز رسانی بزرگِ مایکروسافت نرسیده می‌توانید فایل ISO ویندوز ۱۰ را دریافت کرده و نسبت به نصب آن اقدام کنید.

 مایکروسافت از چند هفته‌ی پیش برای کاربرانی که بسته‌های بروز رسانی ویندوز ۸.۱ را دریافت می‌کنند، اپلیکیشن کوچکی را با نام Get Windows 10 بر روی کامپیوتر آن‌ها نصب کرد تا نیازهای اولیه‌ی ارتقاء به ویندوز ۱۰ را بررسی کرده و کاربران را در صف دریافت ویندوز ۱۰ قرار دهد. اما اگر نمی‌توانید صبر کنید تا نوبت شما برای دریافت ویندوز ۱۰ برسد می‌توانید با مراجعه به این صفحه از وب سایت مایکروسافت، آخرین نسخه از ویندوز ۱۰ را در قالب فایل ISO دریافت کرده و از طریق حافظه‌ی فلش یا DVD نسبت به نصب آن اقدام کنید.

پس از مراجعه به صفحه‌ی Download Windows 10 یک نرم‌افزار واسطه‌ی MediaCreationTool را دانلود کنید. سپس اپلیکیشن را اجرا کرده و گزینه‌ی Create installation media for another PC و در ادامه‌ی Download ISO را  انتخاب کنید. در نظر داشته باشید در این حالت باید حتما سریال ویندوز قبلی خود را وارد کنید. اما اگر نسخه‌ی فعلی ویندوز خود را به ویندوز ۱۰ ارتقاء دهید حتی اگر ویندوز شما کرک شده باشد، نسخه‌ی اصل ویندوز ۱۰ را در اختیار خواهید داشت. چرا که مایکروسافت قصد دارد تمام نسخه‌ی ویندوز ۷ به بعد، شامل ویندوز‌های کرک شده را به صورت رایگان به ویندوز ۱۰ ارتقاء دهد.

دانلود ویندوز ۱۰ ، دانلود ویندوز ۱۰ ، دانلود ویندوز ۱۰

 

تاریخ انتشار خبر : ۸ مرداد ۱۳۹۴

Facebookgoogle_plustwitter
اشتراک در خبرنامه دیجی بایت

در خبرنامه دیجی بایت عضو شوید و از تازه ترين اخبار با خبر شويد

۰۵۱-۳۸۵۲۲۷۰۰