چگونه بازی های فلش را در گوشی اندرویدی خود اجرا کنیم

شرکت Adobe ، نام آشنا برای تمامی کسانی است که حداقل یک بار با سیستم و یا دستگاه های هوشمند کار کرده اند.

http://www.digibyte.ir/wp-content/uploads/2015/12/Adobe-Air.png

محصولات  شرکت ادوبی اکثرا دارای بالاترین کیفیت ها در رده برنامه های خود می باشند. اکثرا برنامه های این شرکت در زمینه های گرافیکی، کتابخوان و … می باشد. یکی از برنامه هایی که می تواند برای کاربران دستگاه های هوشمند مورد توجه واقع شود برنامه Adobe AIR است. این برنامه هم برای PC ها و هم برای دستگاه های هوشمند موجود می باشد و شما می توانید با توجه به دسترسی هایتان از یکی از این دو استفاده کنید.

کلمه AIR به معنای ایجاد فضایی برای اجرای برنامه های فلش، کد های HTML و … می باشد.

برخی از کاربران اینترنت، از بازی های آنلاین لذت می برند اما مشکل اصلی این افراد این است که برای هر بار انجام بازی باید توسط مرورگر های پلت فرم های متفاوت به سایت مورد نظر مراجعه کرده و بعد از آن وارد بازی شده و بازی کنند. این برنامه مشکل این افراد را حل کرده است به طوری که شما برای انجام بازی نیازی به باز کردن مرورگرها نخواهید داشت.

http://www.digibyte.ir/wp-content/uploads/2015/12/adobe-air-games.jpg

اگر شما در چند بازی آنلاین عضو هستید برای نظم دادن و همچنین دسترسی آسان تر می توانید این برنامه را بر روی دستگاه خود نصب کرده و از آن استفاده کنید.

شما در این برنامه امکان برنامه نویسی و بارگذاری کد جاوا اسکریپت را خواهید داشت و همچنین محیط این برنامه بسیار منظم و مورد پسند شما خواهد بود.

تاریخ انتشار خبر : ۱۳ آذر ۱۳۹۴

Facebookgoogle_plustwitter
اشتراک در خبرنامه دیجی بایت

در خبرنامه دیجی بایت عضو شوید و از تازه ترين اخبار با خبر شويد

۰۵۱-۳۸۵۲۲۷۰۰