کارکنان موسسه میزان به استخدام بانک صادرات درمی‌آیند

سرپرست امور شعب بانک صادرات خراسان شمالی با اشاره به تدابیر بانک صادرات برای رفع مشکل سپرده‌گذاران موسسه میزان گفت: افزون بر این برای رفع مشکل و کاهش دغدغه کارکنان میزان به استخدام بانک صادرات در می‌آیند. به گزارش کارمندپرس،محمد میری بعدازظهر امروز در نشست با عضو شورای اسلامی بجنورد اظهار داشت: بانک صادرات برای رفع مشکل سپرده‌گذاران میزان اهتمام داشته است.

http://www.bsi.ir/logo/12x12.jpg

وی ادامه داد: نشست‌های مختلفی برای واگذاری میزان به بانک صادرات برای رفع مشکل میزان انجام شده است. سرپرست امور شعب بانک صادرات خراسان شمالی خاطرنشان کرد: پس از برگزاری نشست‌های مختلف مقرر شد تا بانک صادرات به منظور ایفای رسالت‌های اجتماعی، مسئولیت حل و فصل مشکلات موسسه مالی منحله میزان را طبق تفاهم‌نامه‌های منعقده فی مابین این بانک و بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران و هیئت تسویه موسسه مزبور بر عهده بگیرد.

میری تأکید کرد: بر همین اساس این وظیفه بر دوش بانک صادرات گذاشته شده و بانک صادرات ایران اراده خود را در راستای حل و فصل مشکلات موسسه منحله میزان قرار داد. سرپرست امور شعب بانک صادرات خراسان شمالی بر لزوم افتتاح حساب سپرده گذاران در شعب این بانک هم تأکید کرد. وی با اشاره به دغدغه‌های کارکنان میزان، گفت: براساس تصمیمات انجام شده کارکنان این موسسه به استخدام بانک صادرات در می‌آیند منتخب مردم در چهار دوره شورای اسلامی شهر بجنورد نیز در این نشست از حُسن تدبیر بانک صادرات برای رفع مشکل سپرده‌گذاران قدردانی کرد.

جمشید گریوانی بیان کرد: خانواده‌های نیازمند زیادی را داشتیم که به امید دریافت تسهیلات در این موسسه سپرده‌گذاری کرده‌اند. بیشترین حجم سپرده‌گذاران میزان در کشور مربوط به استان‌های خراسان رضوی، جنوبی و شمالی است.

منبع:کارمند پرس

تاریخ انتشار خبر : ۱۷ آبان ۱۳۹۴

Facebookgoogle_plustwitter
اشتراک در خبرنامه دیجی بایت

در خبرنامه دیجی بایت عضو شوید و از تازه ترين اخبار با خبر شويد

۰۵۱-۳۸۵۲۲۷۰۰