کمپانی اپل، ویندوز و اندروید را برای ارتقاء کند محصولات قدیمی به سخره گرفت!

http://www.digibyte.ir/wp-content/uploads/2016/03/iOS-9.3.jpg
 
کمپانی اپل در کنفرانس رونمایی از آیفون اس ای (iPhone SE) و همچنین آیپد پرو ۹,۷ اینچی از iOS 9.3 نیز رونمایی کرد. این کمپانی ضمن به تمسخر گرفتن اندروید گوگل ، آمار و ارقام جالبی نیز از میزان ارتقاء کاربران به نسخه‌های جدید iOS اعلام کرد .
 
در خلال کنفرانس امروز اپل، قابلیت‌های جدید iOS 9.3 مانند نایت شیفت ( Night Shift ) برای حذف رنگ آبی از صفحه نمایش برای کمک کردن به کاربران در مطالعه شب را معرفی کرد.
اپل در این کنفرانس اعلام کرد که ۸۰ درصد از ابزارهای مبتنی بر iOS به نسخه ۹ از این سیستم عامل بروز شده‌اند و این در حالی است که تنها ۲ درصد (دقیق: ۲.۳ درصد) از ابزارهای اندرویدی به اندروید ۶ مارشمالو ارتقاء یافته اند.
این کمپانی همچنین در زمان رونمایی از iPad Pro جدید، مستقیما به کاربران ویندوز مایکروسافت اشاره کرد و گفت بیش از ۶۰۰ میلیون کامپیوتر شخصی ویندوزی در دنیا وجود دارد که بیش از پنج سال از عمر آنها می‌گذرد. فیل‌ شیلر این موضوع را بسیار ناراحت کننده دانست و گفت این کاربران می‌توانند آیپد پرو تهیه کنند که برای آن یک میلیون اپلیکیشن وجود دارد. این بدین معنی است که مایکروسافت و اینتل نمیتوانند بستری را فراهم سازند که کاربران قدیمی کامپیوتر خود را به راحتی به سخت افزار و نرم افزار جدید بروز رسانی نمایند.

تاریخ انتشار خبر : ۲ فروردین ۱۳۹۵

Facebookgoogle_plustwitter
اشتراک در خبرنامه دیجی بایت

در خبرنامه دیجی بایت عضو شوید و از تازه ترين اخبار با خبر شويد

۰۵۱-۳۸۵۲۲۷۰۰