کوالکام شایعات گرم شدن بیش از اندازه‌ اسنپ‌ دراگون ۸۲۰ را رد کرد

درچند سال گذشته کوالکام خودش را به عنوان یکی از بهترین شرکت‌ها در زمینه‌ی ساخت تراشه‌های موبایل معرفی کرده است؛ اما تراشه‌ی اسنپ‌ دراگون ۸۱۰ که سال گذشته راهی بازار شد با مشکل گرمایی مواجه شده بود.

شرکت کوالکام شایعه‌های منتشر شده درباره‌ی گرم شدن بیش از اندازه‌ی تراشه‌ی اسنپ‌ دراگون ۸۲۰ را تکذیب کرد.

گرم شدن اسنپ‌ دراگون ۸۱۰ مشکلات زیادی را در تلفن‌های همراه مختلف به وجود آورد و این موضوع باعث شده که شایعاتی درباره‌ی گرم شدن بیش از اندازه‌ی تراشه‌ی اسنپ‌ دراگون ۸۲۰ هم منتشر شود. درحالی که هنوز نسل جدید تراشه‌های کوالکام راهی بازار نشده‌اند، در برخی خبرها گفته شده که این محصول با مشکلات گرمایی مواجه است. حتی در این خبرها گفته شده بود که سامسونگ برای رفع این مشکل به کوالکام کمک خواهد کرد.

پس از منتشر شدن این شایعه‌ها، شرکت کوالکام به‌سرعت آن‌ها را تکذیب کرده است. به دلیل اینکه تراشه‌ی اسنپ‌ دراگون ۸۲۰ هنوز راهی بازار نشده، مشخص نیست که این شایعات تا چه اندازه درست بوده‌اند؛ اما از آنجایی که سامسونگ می‌خواهد از اسنپ‌ دراگون ۸۲۰ روی گوشی گلکسی S7 استفاده کند، احتمال دارد که برای برطرف کردن این مشکل با کوالکام همکاری کرده باشد.

شرکت کوالکام قبلا گفته بود که اسنپ‌ دراگون ۸۲۰ این محصول بسیار قدرتمند خواهد بود و به همین دلیل امیدواریم که این شایعات تنها در حد همان شایعه باقی بمانند. البته با عرضه شدن تلفن‌های همراه مختلف با این تراشه مشخص خواهد شد که آیا این محصول بیش از اندازه گرم می‌شود یا خیر.

 

تاریخ انتشار خبر : ۸ آبان ۱۳۹۴

Facebookgoogle_plustwitter
اشتراک در خبرنامه دیجی بایت

در خبرنامه دیجی بایت عضو شوید و از تازه ترين اخبار با خبر شويد

۰۵۱-۳۸۵۲۲۷۰۰