Galaxy S7 در دوم اسفند رونمایی میشود

طرفداران برند کره ای سامسونگ امسال لذت کار با اسمارت فونی متفاوت و در عین حال قدرتمند را تجربه خواهند کرد. گوشی هوشمندی به نام Galaxy S7 که پیش بینی می شود به دلیل مقدس بودن عدد ۷ برای کره ای ها، با استقبال خوبی از سوی خریداران رو به رو شود.

Galaxy S7 که از هفته ها قبل با مشخصات و تصاویر احتمالی خود بخشی از فضای رسانه ای دنیای فناوری اطلاعات را به خود اختصاص داده بود، قرار است در سال آینده رونمایی شود اما تاکنون زمان دقیق این مراسم مشخص نشده بود.

تا این که امروز، حساب توییتری Ricciolo1 که سابقه خوبی در افشای اطلاعات مربوط به گوشی های هوشمند در کارنامه دارد، در گزارشی ۲۱ فوریه (۲ اسفند) را زمان برگزاری مراسم Unpacked 2016 شرکت سامسونگ اعلام کرد.

این کمپانی کره ای طبق سنت دیرینه خود در این مراسم از آخرین پرچمداران خود رونمایی می کند و امسال قرار است شهر بارسلونا اسپانیا میزبان علاقه مندان دنیای گوشی های هوشمند در این مراسم باشد.

همچنین، طی چند سال اخیر این مراسم یک روز قبل از آغاز کنگره جهانی موبایل برگزار می شد و از آنجایی که این کنگره در سال ۲۰۱۶ در تاریخ ۲۲ فوریه (۳ اسفند) شروع به کار خواهد کرد، امسال نیز به ادعای این منبع افشاگر، مراسم رونمایی از Galaxy S7 در ۲۱ فوریه برگزار خواهد شد.

در روز گذشته شایعاتی در خصوص رونمایی از این گوشی زودتر از موعد مقرر و در ماه ژانویه منتشر شده بود که بدین ترتیب با این خبر، می توان این احتمال را به طور کامل رد کرد.

با استناد به شایعات منتشر شده، چشم بادامی ها مراحل طراحی این گوشی را در ماه سپتامبر به پایان رساندند و در دو مدل که مدل اول با پردازنده اختصاصی این شرکت یعنی اگزینوس عرضه خواهد شد و در مدل دوم نیز از یکی از چیپست های کوالکوم یا مدیاتک استفاده خواهد شد.

در طی هفته های اخیر، شایعه شده بود که Galaxy S7 پردازنده قدرتمند اسنپدراگون ۸۲۰ را در خود جای خواهد داد و در مدل دیگر تراشه اگزینوس ۸۸۹۰ بار پردازشی این گوشی را به دوش خواهد کشید.

منبع: شهرخبر

تاریخ انتشار خبر : ۲۲ آبان ۱۳۹۴

Facebookgoogle_plustwitter
اشتراک در خبرنامه دیجی بایت

در خبرنامه دیجی بایت عضو شوید و از تازه ترين اخبار با خبر شويد

۰۵۱-۳۸۵۲۲۷۰۰