گوشی هوشمند ال‌جی G4 معرفی شد

 

الجی الکترونیکس (الجی) امروز از گوشی هوشمند الجی G4، که همه مشتاقانه در انتظارش بودند، طی همایشی در نیویورک، لندن، پاریس، سنگاپور، استانبول و سئول پردهبرداری میکند. حدود یکهزار میهمان از سراسر جهان گرد هم آمدند تا جانشین G3، یعنی الجی G4 جدید را ببینند؛ همان گوشی هوشمندی که از نظر فروش و کسب جوایز مختلف در صنعت همه انتظارات را برآورده کرده است. به عنوان بخشی از بزرگترین کمپین تجربه مشتری الجی،  ۴ هزار نفر از مشتریان خوششانس به عنوان اولین کاربران موفق به دریافت این گوشی هوشمند جدید خواهند شد.

ال‌جی با G4 خود بر نهایت ظرافت، تجربه بصری و تجربه کاربری انسانمحور متمرکز شده است. دوربین الجی G4 از لنز دیافراگم F1.8  برخوردار است که به ندرت در  میان گوشیهای هوشمند یافت میشود. این لنز ۸۰ درصد نور بیشتری نسبت به الجی G3 به حسگر تصویر میرساند. ماژول مبتکرانه دوربین با نمایشگر جدید IPS Quantum ترکیب میشود. این نمایشگر از همه لحاظ بهتر از نمایشگر مبتکرانه Quad HD است که برای اولین بار در الجی G3 به دنیا معرفی شد. الجی G4 تجسمی از حس بشری است که به وضوح در طراحی Slim Arc بدنه و رابط کاربری گرافیکی دیده میشود.

جانو چو، رئیس و مدیرعامل شرکت ارتباطات موبایل در الجی الکترونیکس، گفت: «ما با ارائه گوشی هوشمند پیشرفته و امروزی به تعهد خود بر مبنای ابتکار برای زندگی بهتر پایبندیم؛ تعهدی که بیشتر بر ارائه تجربه کاربری متعادلی تمرکز دارد که بتواند با بهترین بهترینها دستوپنجه نرم کند.»

ما میخواستیم به مشتریان خود دستگاهی کاملاً انسانمحور ارائه دهیم که احساسات انسانی را با فناوریهایی ترکیب کند که بتوانند در دنیای واقعی به منثه ظهور برسند. این گوشی هوشمند از نظر طراحی تا دوربین ، نمایشگر و تجربه کاربری بلندپروازانهترین گوشی هوشمندی به حساب میآید که تاکنون تولید شده است.

تاریخ انتشار خبر : ۹ اردیبهشت ۱۳۹۴

Facebookgoogle_plustwitter
اشتراک در خبرنامه دیجی بایت

در خبرنامه دیجی بایت عضو شوید و از تازه ترين اخبار با خبر شويد

۰۵۱-۳۸۵۲۲۷۰۰