گوگل امکان استفاده از سرویس‌های ایمیل دیگر در Gmail را فراهم می‌کند

اگر از آن دسته کاربرانی هستید که علاوه بر جیمیل ، از سرویس‌های دیگری همچون Outlook یا Yahoo نیز استفاده می‌کنید، خبر خوشی برایتان داریم. با قابلیت‌ های جدید جیمیل، حالا شما می‌توانید پیغام‌های دریافتی در صندوق پیام‌ های دیگر را به صورت یکجا و در اینباکس Gmail مشاهده کنید. 
 
http://www.digibyte.ir/wp-content/uploads/2016/02/gmail.jpg
 
هر چند قابلیت دریافت ایمیل‌ های سرویس‌ های دیگر در جیمیل از چندین و چند ماه پیش در سرویس‌ ایمیل یاهو و اوت لوک مایکروسافت وجود داشته است، ولی گوگل اخیرا این امکان را به صورت کامل و رسمی به جیمیل اضافه کرده تا باعث افزایش جمعیت سرویس یک میلیارد نفری خود شود. 
این قابلیت که Gmailify نام دارد و سال پیش نمونه‌های اولیه آن رویت شد ، از امروز به صورت رسمی در اختیار کاربران قرار دارد. برای مثال اگر شما یک ایمیل دیگر به اسم mail@yahoo.com داشته باشید، می‌توانید آن را به جیمیل خود افزوده و از امکانات گوگل همچون ضد اسپم قدرتمند، تب‌ بندی ایمیل‌ ها و … بهره‌ مند شوید.
برای استفاده از این قابلیت در اپلیکیشن جی‌ میل در اندروید، وارد بخش تنظیمات شده و از آنجا ایمیل‌ های غیر جیمیلی خود را انتخاب کرده و گزینه‌ی Link account را لمس نمایید. بدین ترتیب شما می‌توانید ایمیلی غیر از جیمیل را به صندوق پستی خود بیفزایید. در ضمن با انجام این کار، نسخه وب جیمیل شما نیز با این تنظیمات همسان‌ سازی خواهد شد و نیاز به تنظیمات مجدد نخواهد بود.از آنجا که این ویژگی هنوز به طور کامل در اختیار تمامی اکانت‌ ها قرار ندارد، در صورتی که این گزینه‌ ها را هنوز مشاهده نمی‌کنید، اپلیکیشن جیمیل را بروزرسانی کرده و در صورت عدم نمایش دوباره، منتظر اضافه شدن این ویژگی به اکانت خود در آینده‌ی نزدیک باشید. 
در حال حاضر، Gmailify تنها برای اکانت‌ های یاهو، اوت لوک و Hotmail قابل استفاده است؛ ولی گوگل وعده داده که به زودی این قابلیت را برای سرویس‌ دهنده‌های دیگر نیز فراهم خواهد کرد. 
 
منبع : venturebeat

تاریخ انتشار خبر : ۳ اسفند ۱۳۹۴

Facebookgoogle_plustwitter
اشتراک در خبرنامه دیجی بایت

در خبرنامه دیجی بایت عضو شوید و از تازه ترين اخبار با خبر شويد

۰۵۱-۳۸۵۲۲۷۰۰