۱۴ دلیل برای برتری گوشی های اندرویدی بر iOS

امروز قرار است به بررسی ۱۴ دلیل برای برتری اندروید نسبت به آیفون بپردازیم. هرچند بعضی از دلایل ممکن است سلیقه ای باشد اما مرور و یادآوری آن ها خالی از لطف نیست.
۱- هنگامی که شما یک گوشی آیفون خریداری می نمایید، در واقع به همان اندازه که حافظه بخواهید برای آن هزینه می کنید در حالی که بیش تر گوشی های اندرویدی دارای کارت حافظه می باشند و شما به صورت ارزان تر می توانید فضای بیش تری برای تلفن همراه خود خریداری نمایید.

 

When you buy an iPhone, you're stuck with as much storage as you decided to buy at the get-go. Most Android phones, however, have a microSD card slot, so you can easily and cheaply buy more storage space.

۲- بسیاری از گوشی های اندرویدی مانند اچ تی سی وان، ال جی جی۳ و گلکسی اس ۵ می توانند به عنوان ریموت نیز استفاده شوند در حالی که این ویژگی در آیفون یافت نمی شود.

۳- اشتراک گذاری و جابه جایی اطلاعات بین گوشی اندرویدی و کامپیوتر شما واقعا راحت است. به طور کلی هنگامی که تلفن همراه خود را به کامپیوتر خود متصل می نمایید مثل آب خوردن قادر خواهید بود که به حافظه داخلی تلفن خود دسترسی داشته باشید. شرکت اپل اجازه دسترسی به تمام فایل های خودتان را نمی دهد.

۴- اندروید به این که موسیقی شما از کجا آمده است، اهمیتی نمی دهد. اپل و iOS 9 برای اجرای موسیقی های شما درخواست iTunes می نمایند. برای مشاهد عکس های خود نیز بر روی کامپیوتر، نیاز به iPhoto دارید.

Android doesn't care where your music comes from. Apple and iOS 9, however, require iTunes if you want to load your iPhone up with songs, and you need iPhoto if you ever want to get your photos onto your computer. (You can import music into iTunes from other sources if it's stored on your computer).
۵- برای شارژ نمودن گوشی اندرویدی خود از هر کابل micro-USB می توانید استفاده کنید در صورتی که برای شارژ نمودن آیفون تنها باید از کابل نوری مخصوص اپل استفاده نمایید.

۶- app store شرکت گوگل این اجازه را به شما می دهد که برنامه ها را به صورت مستقیم از وبسایت خودش دانلود نمایید. این در صورتی است اگر می خواهید یک برنامه اپل را دانلود نمایید، باید حتما iTunes و یا App Store را فعال نمایید.

۷- برنامه نقشه در گوشی اپل به اندازه برنامه نقشه گوگل خوب نیست.

Apple's baked-in Maps app isn't as good as Google's, but on an iPhone, you can't make Google Maps your default. ۸- برای باز نمودن قفل آیفون شما می توانید از اثر انگشت و یا کد امنیتی استفاده نمایید در حالی که در بیش تر دستگاه های اندرویدی گزینه های بیش تری همانند طرح و بازنمودن قفل توسط صورت وجود دارد.

۹- شما می توانید گوشی اندروید خود را تخصصی نمایید. برای مثال بر روی صفحه اصلی تلفن، ویجت اضافه نمایید.

You can customize an Android phone much more than an iPhone, like by adding widgets on your home screen.
۱۰- اندروید شما را مجبورنمی کند تا همه برنامه ها را بر روی صفحه اصلی تلفن خود نگه دارید. این در حالی است که در آیفون شما باید این کار را انجام دهید.

Android phones don't force you to keep all of your apps on one of your home screens, as iPhones do. ۱۱- در بعضی از گوشی های اندوریدی شما قادر خواهید بود تا برنامه های گوناگونی را در صفحه باز نمایید. برای مثال در گوشی جی تری شرکت ال جی شما می توانید در یک صفحه دو برنامه را هم زمان اجرا نمایید.

On quite a few Android phones, you can open and see multiple apps at once.
۱۲- در اندروید، تمام اعلان ها در بالای صفحه نمایش داده می شود که این مورد مرور و یادآوری فعالیت ها را آسان می نماید.

 

۱۳- ویژگی دیگری که در گوشی های اندرویدی بسیار کاربردی می باشد، تنظیم زنگ هشدار می باشد. اندروید میزان زمانی که فرصت دارید بخوابید را نمایش می دهد و همچنین میزان زمانی که هشدار به حالت تعلیق دربیاید نیزبا اندروید قابل تنظیم می باشد.

android14

۱۴- شکلک های موجود در اندروید را می توان زیبا تر از شکلک های آیفون دانست.

تاریخ انتشار خبر : ۸ مهر ۱۳۹۴

Facebookgoogle_plustwitter
اشتراک در خبرنامه دیجی بایت

در خبرنامه دیجی بایت عضو شوید و از تازه ترين اخبار با خبر شويد

۰۵۱-۳۸۵۲۲۷۰۰