راهنمای خرید هندزفری

هندزفری ها ” HandsFree ” نوعی لوازم جانبی موبایل و از خانواده هدست ها محسوب می شوند. هندزفری ها برخلاف هدست ها که بزرگتر میباشند دارای ابعاد بسیار کوچکتری بوده و در داخل گوش قرار میگیرند . امروزه این محصولات در باکس محصولاتی همچون گوشی های هوشمند ، تبلت ها ، پلیرها و … به چشم میخورند . اما شرکت های زیادی در زمینه تولید این محصولات فعالیت میکنند که همچون میتوان به سامسونگ ، سونی ، هوآوی ، اچ تی سی ، بیتس ، پاناسونیک ، جبرا ، سنهایزر ، فیلیپس و… اشاره نمود.

به همراه تلفن همراهی که خریداری می کنید اغلب یه هندزفری با کیفیت متوسط ارائه میشود که به عنوان جنس اصلی شناخته می شوند و ارزشی خاص دارند. برخی افراد به خاطر استفاده زیاد از تلفن های همراه و گوش دادن به موسیقی به دنبال بهترین هندزفری می گردند . اما برای انتخاب یک هندزفری با کیفیت چه عواملی دخیلند ؟ دیجی بایت برای خرید یک هندزفری خوب و با کیفیت  شما را در این راه یاری خواهند کرد:

شاید اولین نکته هنگام خرید یک هندزفری خوب نوع برند این محصولات میباشد . انتخاب برندهای ناآشنا می تواند ریسک بسیار بالایی باشد زیرا عدم خرید برندی مطمین ،ممکن است محصول فوق خیلی سریع خراب و تجربه یک خرید ناموفق را برای کاربر به همراه داشته باشد .

بعد از انتخاب برند مورد نظر چک کردن هندزفری بسیار مهم میباشد زیرا هندزفری ها محصولاتی بسیارظریف و حساس میباشند . سالم بودن  هر دو گوشی و کیفیت صدا ارایه شده جزو اولین اولویت های خرید میباشد عدم کیفیت مطلوب ، بعد از مدتی ممکن است آسیب های بدی به گوش و سیستم شنوایی انسان برساند.

مقاومت و ضخامت مطلوب سیم در خرید این محصولات بسیار مهم میباشد، زیرا سیم های ضخیم سخت تر خراب می شوند و عمر طولانی تری دارند همچنین سوکت اتصال به تلفن همراه را با دقت چک کنید تا به خوبی با سیم ارتباط داشته باشد.

کسانی که از Handsfree به صورت حرفه ای استفاده میکنند میدانند که قسمت گوشی هندزفری ها بهتر است از نوع های قابل تغییر باشند و محصولی انتخاب میکنند که به راحتی درون گوش رفته و اجازه خارج شدن صدا را ندهد. این عامل تاثیر بسزایی در کیفیت و عدم خستگی گوش در مدت زمان طولانی خواهد داشت .

http://www.digibyte.ir/wp-content/uploads/2016/02/%D9%87%D9%86%D8%AF%D8%B2%D9%81%D8%B1%D9%8A-Handsfree.jpg

تاریخ انتشار خبر : ۳۰ بهمن ۱۳۹۴

Facebookgoogle_plustwitter
اشتراک در خبرنامه دیجی بایت

در خبرنامه دیجی بایت عضو شوید و از تازه ترين اخبار با خبر شويد

۰۵۱-۳۸۵۲۲۷۰۰