اکسپریا Z6 هیچگاه معرفی نمی شود ، سری X جایگزین سری پرچم‌دار Z

از حالا سونی دیگر هیچ گوشی هوشمندی از سری Z را معرفی نخواهد کرد و قرار است گوشی‌های هوشمند سری X کاملا جایگزین سری پرچم‌ دار Z شود. این موضوع بدین معنی است که اکسپریا Z6 ممکن است هیچگاه معرفی نشود.
 
http://www.digibyte.ir/wp-content/uploads/2016/02/X-Performance.jpg
 
سونی همین هفته خانواده‌ ی جدیدی از سری گوشی‌ های هوشمند خود را معرفی کرد؛ سری Xperia X. دیروز در مراسمی مخصوص در MWC 2016، رونمایی شد . کمپانی ژاپنی سونی از سه گوشی جدید این سری با نام‌ های XA، X و X Performance رونمایی کرد .با اینکه اکسپریا Z5 خیلی وقت نیست راهی بازار‌های جهانی شده، اما توقع داشتیم گوشی جدیدی از سری Z معرفی شود ؛ اما اینطور که پیداست گوشی هوشمندی از سونی با نام اکسپریا Z6 نخواهیم داشت. بنا به گفته‌ ی بخش آلمانی شرکت سونی ، سری X قرار است کاملا جایگزین سری Z شود. این گفته در واقع جواب نظرات طرفداران این کمپانی در فیس‌ بوک بوده و به آن‌هایی که نگران عرضه نشدن نسخه‌ی جدیدی از سری Z بوده‌اند، گفته شده که چنین دستگاهی وجود نخواهد داشت. با توجه به این گفته باید اکسپریا X Performance را پرچم‌دار جدید این کمپانی بدانیم.
 
http://www.digibyte.ir/wp-content/uploads/2016/02/X-Performance-facebook.jpg
 
ال جی  و سامسونگ همچنان سری پرچم‌ دارهای خود را با گلکسی S و ال‌جی G ادامه خواهند داد؛ اما ظاهرا رقیب ژاپنی آن‌ ها شروع یک سری جدید برای پرچم‌دارها را مناسب و ضروری دیده است. البته سونی با اینکه نام پرچم‌ دار خود را از اکسپریا Z6 به اکسپریا X Performance تغییر داده، اما در این گوشی جدید هم شاهد تغییرات زیادی نیستیم و سونی المنت‌ های طراحی این دستگاه را متحول نکرده است. با این حال پشت این دستگاه از فلز برس خورده ساخته شده و برخلاف سری Z دیگر در قاب پشتی این دستگاه شاهد شیشه نیستیم.
http://www.digibyte.ir/wp-content/uploads/2016/02/X-Performance-2.jpg
منبع : phonearena
 

تاریخ انتشار خبر : ۵ اسفند ۱۳۹۴

Facebookgoogle_plustwitter
اشتراک در خبرنامه دیجی بایت

در خبرنامه دیجی بایت عضو شوید و از تازه ترين اخبار با خبر شويد

۰۵۱-۳۸۵۲۲۷۰۰