Aptoide جایگزینی خوب برای نرم افزار پلی استور گوگل

امروزه برنامه های زیادی در زمینه دانلود بازی ها و برنامه های روز دنیا وجود دارد. می توان گفت که Google Play یکی از قدرتمند ترین برنامه ها در حوزه اندروید می باشد. با این همه دسترسی به برنامه های این فروشگاه برای کاربران ایرانی کمی محدود شده است و شما قادر نخواهید بود که توسط این برنامه تمامی برنامه های موجود در این فروشگاه را دانلود کنید.

یکی از برنامه هایی که می تواند جایگزین مناسبی برای این اپ بزرگ باشد برنامه Aptoide است. یکی از ویژگی های خوبی که می تواند کاربران ایرانی را به این برنامه جذب کند محدودیت نداشتن این برنامه برای ایرانی ها می باشد.

بنابراین اگر که شما جزء کاربران اندرویدی ای هستید که به برنامه های جدید اندرویدی علاقه زیادی داشته ولی نمی توانید به آسانی به برنامه مورد نظر خود دسترسی پیدا کنید این برنامه را نیز امتحان کنید.

http://www.digibyte.ir/wp-content/uploads/2015/12/Aptoide.jpg

نحوه ی کار این برنامه براساس همکاری کاربران آن با یکدیگر می باشد، یعنی اینکه کاربران برنامه های مورد علاقه خود را در فروشگاه Aptoide بارگذاری کرده تا دیگر کاربران بتوانند از این برنامه استفاده کنند. همین همکاری باعث شده است که مجموعه چند هزارتایی از برنامه های اندرویدی در این برنامه وجود داشته باشد و شما بتوانید به آسانی از آنها استفاده کنید.

شما نیز در صورت تمایل قادر خواهید بود تا فروشگاه دلخواه خود را راه اندازی کرده و برنامه های مورد علاقه خود را با دیگران به اشتراک بگذارید.

لینک دانلود برنامه با حجم ۱۰ مگابایت

تاریخ انتشار خبر : ۱۴ آذر ۱۳۹۴

Facebookgoogle_plustwitter
اشتراک در خبرنامه دیجی بایت

در خبرنامه دیجی بایت عضو شوید و از تازه ترين اخبار با خبر شويد

۰۵۱-۳۸۵۲۲۷۰۰