حریم خصوصی

.

.

دیجی بایت تاکید بسیاری بر اصول حفظ اطلاعات و حریم خصوصی کاربران این سایت دارد. این سند شامل توضیحی درباره اطلاعات خصوصی و نحوه استفاده از این اطلاعات است که دیجی بایت از کاربران سایت جمع آوری می کند

ضمن احترامی که برای حریم شخصی کاربران قائلم به اطلاع می رسانیم، دیجی بایت برای خرید، ثبت نظر یا استفاده از برخی امکانات وب سایت اطلاعاتی را از کاربران درخواست می‌کند تا بتواند خدماتی امن و مطمئن را به کاربران ارائه دهد.

دیجی بایت برای پردازش و ارسال سفارش، نیازمند اطلاعاتی از قبیل آدرس، شماره تلفن و ایمیل می باشد و از آنجا که کلیه فعالیت‌های شرکت دیجی بایت قانونی و مبتنی بر قوانین تجارت الکترونیک جمهوری اسلامی ایران صورت می‌گیرد و طی فرایند خرید، فاکتور رسمی صادر می‌شود، از این رو وارد کردن این اطلاعات برای کلیه اشخاص حقیقی یا حقوقی لازم است. همچنین مشتریان می‌توانند نام، آدرس و تلفن شخص دیگری را برای تحویل گرفتن سفارش وارد کنند و دیجی بایت تنها برای ارسال همان سفارش، از این اطلاعات استفاده خواهد کرد.

 

دیجی‌بایت ممکن است جهت ارتباط با مشتریان خود و در راستای ارتقای سیستم فروشگاه آنلاین خود و تحقیقات بازاریابی از برخی اطلاعات استفاده کند و برای اطلاع رسانی ، خدمات و سرویس‌های ویژه ، برای کلیه کاربران خود ایمیل یا پیامک ارسال نماید.

هم اکنون سامانه پیام کوتاه شرکت دیجی بایت به شماره ۳۰۰۰۱۴۹۷۰۰۰۷۰۰ تنها شماره‌ای  است که دیجی‌ بایت از طریق آن برای کاربران و مشتریان خود پیامک (اس ام اس) ارسال می‌کند.

توجه: ارسال هرگونه پیامک تحت عنوان دیجی‌ بایت، با هر شماره دیگری تخلف محسوب و سوء استفاده از وب سایت بزرگ دیجی بایت است و در صورت دریافت چنین پیامک هایی، لطفاً جهت پیگیری قانونی آن را سریعا ازبه ما اطلاع دهید. همچنین ۳۰۰۰۱۴۹۷۰۰۰۷۰۰ ، سامانه ارسال پیامک است که وضعیت ثبت نام ، ثبت سفارش ، خدمات و سرویس‌های ویژه دیجی بایت را به اطلاع کاربران می‌رساند و امکان دریافت پیام‌های شما از طریق این شماره وجود ندارد.

دیجی بایت هویت شخصی کاربران را محرمانه و اطلاعات شخصی آنان را به هیچ شخص یا سازمان دیگری منتقل نخواهد کرد (مگر به حکم قانون از مراجع مربوطه) فلذا از فاش نمودن رمز عبور خود به دیگران جدا خوداری نمایید .

نکته: کلیه رمزهای عبور به صورت رمز شده در پایگاه داده های نگهداری شده و در فرآیند رمزگذاری بیشترین تلاش در استفاده از الگوریتم ها و روش های پیشرفته شده است.

 

اشتراک در خبرنامه دیجی بایت

در خبرنامه دیجی بایت عضو شوید و از تازه ترين اخبار با خبر شويد

۰۵۱-۳۸۵۲۲۷۰۰