بررسی اجمالی لپ تاپ Latitude شرکت DELL

لپ تاپ Latitude

شرکت Dell یکی از بهترین سری نوت بوک های دنیا یعنی خانواده لپ تاپ Latitude را می سازد. این خانواده از زمان معرفی تا کنون باعث سربلندی شرکت دل و رضایت کامل مصرف کنندگانش شده است. دل همواره در طراحی و ساخت این خانواده بیشترین دقت را انجام داده، تا محصولی با کیفیت و مقاوم تولید کند. پر واضح است که همگام با پیشرفت تکنولوژی، لپ تاپ‌های این خانواده هم پیشرفت‌های چشمیگیری کرده است.

بدنه‌هایی از جنس آلیاژ منیزیوم که استحکام بالایی به این خانواده داده است، از شاخصه‌های اصلی Latitude می‌باشد.

با توجه به اینکه این خانواده امکان استفاده طولانی مدت و در شرایط آب و هوایی و کارگاهی را دارد.

اکثر شرکت‌های مهندسی دنیا از این خانواده استفاده می‌کنند، حتی در سایت‌های عملیاتی.

وجود کارت‌های گرافیک قدرتمند در این خانواده آنها را حتی برای طراحی‌های مهندسی و گرافیکی هم مناسب کرده است.

گروه Rugged و Extreme Rugged این خانواده برای کار در شرایط محیطی فوق العاده سخت و خطرناک و حتی نظامی تولید می‌شود و شما می‌توانید در اموری مثل آتش نشانی و محیط‌های خشن معدنی از آنها استفاده کنید. امکانات امنیتی و حفاظت از داده های شما در این خانواده به شکل بی سابقه ای افزایش یافته است و شما از اثرانگشت خان و TPM، کارت های کدگذاری و هارد دیسک هایی که داده ها را رمز گذاری می کنند گوشه ای از امکانات این مدلها هستند.

خانواده حرفه ای نوت بوک های دل که در کلاس ها و ابعاد مختلف ارائه شده، مناسب جهت محیط های آموزشی، کارگاه ها و محیط های سخت و صنعتی، اجرای نرم افزارهای گرافیکی سه بعدی، شبیه سازی و سه بعدی و مصارف و نرم افزارهای مدیریتی است. در نسل های جدید لتیتیود شما همچنین شاهد معرفی بدنه هایی باریک و سبک مانند مدل E7440 هستید که به معنای واقعی یک اولترابوک هستند ولی کیفیت یک لتیتیود را دارند.

وجود شکاف E-port در زیر این مدل ها امکان اتصال به E-port Replicator های خانواده دل را باشما می دهد.

دل حتی مدلهای آموزشی برای مدارس در این خانواده دارد که استحکام و راحتی استفاده برای مدارس را دارد.

محصول با موفقیت به سبد خرید اضافه شد.